Skuteczność osobista

OSHO MEDYTACJE AKTYWNE – SZTUKA EKSTAZY

0
0
OSHO MEDYTACJE AKTYWNE – SZTUKA EKSTAZY
Medycyna naturalna
24 listopada 2016
40 zł
Shivani


SZTUKA EKSTAZY: bądź sobą! Jeśli chcesz żyć pełnią życia, najpierw musisz poznać swój potencjał, dowiedzieć się kim naprawdę jesteś. MEDYTACJA jest drogą do tego poznania. Jest nauką świadomości i obecności.MEDYTACJE AKTYWNE wg OSHO zostały stworzone żeby uwolnić nagromadzony w ciele i umyśle stres, aby móc łatwiej doświadczyć spokoju, głębokiego relaksu uwolnienia od myśli w życiu codziennym. Wiele technik medytacyjnych wymaga trwania w nieruchomej pozycji w ciszy. Jednak dla większości z nas nagromadzony w ciele i umyśle stres bardzo to utrudnia. 

Zanim sięgniemy do wewnętrznej potęgi świadomości, musimy uwolnić nasze napięcia. Dlatego oprócz ostatniej fazy relaksu i integracji, Medytacje Aktywne składają się też z Celebracji, Oddychania, Ruchu, Tańca, budzenia energii Kundalini. Niektóre zawierają fazę Katharsis – czyli uwolnienie emocji, połączenie z wewnętrzną mocą i stanem obecności – tu i teraz. Wszystkie te metody to aktywne sposoby uwalniania napięć i stresu, przyczyniające się do odprężenia ciała/umysłu i do przepływu Twojej wewnętrznej energii abyś obudził swój pełny potencjał. 

Piękno Medytacji Osho polega na tym, że ktokolwiek zechce eksplorować swoją wewnętrzną drogę, może to robić sam. Kiedy już zrozumiesz poszczególne kroki, możesz pójść swoją ścieżką. OSHO był indyjskim mistrzem, mistykiem i wizjonerem, wniósł ogromny wkład w naukę o samodoskonaleniu i wewnętrznej transformacji . Posługiwał się zarówno wschodnimi naukami jak i zachodnią psychoterapią. Nauczał jedynie sztuki medytacji, dzięki której każdy może wybrać swoją duchową ścieżkę rozwoju. Stworzył Medytacje Aktywne dla kobiet i mężczyzn XXI wieku, które wpasowują się w szybkie tempo współczesnego życia zachodniego świata. 


Lokalizacja: 

Warszawa, ul. Śniadeckich 17, SPLOT ARTYSTYCZNY (sala nr 1 na dole po prawej) 19.00 – 21.00


Koszt: 40zł 


Weź ze sobą wygodne ubranie, butelkę wody i opaskę na oczy. Nie musisz mieć doświadczenia, zajęcia są dla każdego :)0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback