Skuteczność osobista
Odwaga bycia sobą

Odwaga bycia sobą

Ile czasu każdego dnia spędzasz płonąć pasją, realizując swoją wewnętrzną wolność? Wystarczająco dużo? A co rozpala Twoje serce? Co sprawia, że chcesz żyć? Jeśli chcesz jeszcze więcej czerpać ze źródła swojej wewnętrznej mocy, dołącz do nas podczas spotkania z Agnieszką Sypek-Piniak, terapeutką i podróżniczką, i daj się zainspirować.

 

   

Pytanie "Skąd mam wiedzieć, jaka jest moja życiowa misja?" padło przynajmniej raz na każdym spotkaniu czy warsztacie poświęconym skuteczności, szczęściu lub samorealizacji, w jakim uczestniczyłem. Sam zadawałem je sobie oraz ekspertom od rozwoju osobistego wiele razy. Słuchając odpowiedzi, uświadamiając sobie, jak są one proste, doszedłem do wniosku, że jeśli w jakimś momencie życia nie wiem, co jest moją misją, to głównie dlatego, że brak mi odwagi, by się z nią skonfrontować. By stawiać czoła przeciwnościom i ograniczeniom - tym które przynosi świat, ale przede wszystkim tym, które znajduję w sobie.Jeśli i Ty szukasz siły i odwagi do bycia sobą i życia w zgodzie ze swoją wewnętrzną prawdą i życiową misją, dołącz do nas w czwartek 9 marca o godz. 20.00. Spotkaj się z Agnieszką Sypek-Piniak, cudowną kobietą, która od lat inspiruje innych ludzi do odkrywania swojej wewnętrznej wolności, do napełniania swego życia pięknem, mądrością i radością. Agnieszka czerpie pełnymi garściami z wielowiekowych tradycji podczas swoich wypraw docierając do rdzennych społeczności w różnych zakątkach świata.

Porozmawiajmy o tym:

  • jak możesz odkryć pasję swojego życia,
  • jak się odważyć, by napełnić nią codzienność,
  • gdzie leży sekret skuteczności i dostatku,
  • od czego zależy, czy relacje z ludźmi uwalniają Cię, czy ograniczają.Porozmawiajmy o nurtujących Ciebie pytaniach. Zapisz się na webinar i zadaj je już teraz anonimowo, wypełniając formularz lub podczas spotkania dzięki funkcji czatu. 

Agnieszka Sypek-Piniak – psychoterapeutka, terapeutka tańcem i ruchem, pieśniarka, tancerka, performerka, podróżniczka. Od 1997 r. prowadzi autorskie warsztaty oraz sesje indywidualne w ramach Misterium Ciała i Ducha w Polsce i za granicą oraz szkolenia i zajęcia integracyjno-terapeutyczne dla pracowników firm i instytucji publicznych. Łączy wiele metod pracy z ciałem i umysłem, wykorzystuje różne formy ekspresji twórczej, medytację, szamanizm oraz wiele innych narzędzi i technik transformacyjnych. Inspiruje ludzi do życia w zgodzie ze sobą i otaczającym światem, w pełnym poszanowaniu wszystkich istot i natury. Pomaga im odkrywać ich potencjał jako bytów wielowymiarowych. Tworzy choreografię autorskich spektakli ruchu i dźwięku. Bierze udział w różnego rodzaju projektach artystycznych i edukacyjnych, mających na celu poszerzanie świadomości człowieka we wszystkich aspektach życia.Odkryj piękno Świata i Siebie podczas wyjątkowych wypraw organizowanych przez Agnieszkę:


      

   


   

Redaktor
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback