Skuteczność osobista

Oddech. Przepływ Siły Życia

0
0
Oddech. Przepływ Siły Życia
Warsztaty rozwojowe
23-30 lipca 2017
1 590 zł
Michał Godlewski

​Instytut Oddechu - Michał Godlewski

zaprasza na:

Tygodniowy trening Breatheartu


Kiedy: 23 lipca – 30 lipca

Gdzie: KikówTransformujący tydzień pełen oddechu i pełen życia z Michałem Godlewskim w Ośrodku Warsztatowym Kików.Stań Silnie w Przepływie Życia

- oznacza to w praktyce więcej siły energetycznej, obecności i wolności w podejmowaniu korzystnych dla Ciebie decyzji. A także w swobody w korzystaniu z radości życia w każdym jego obszarze i wymiarze: od osiągania celów, tworzenia wizji, poprawy zdrowia, nawiązywania serdecznych relacji, docierania do własnej głębi, a także rozwoju ducha. W tym wszystkim dotykamy, gdzieś tajemnicy istnienia. Czegoś, co nie sposób wyrazić słowami. Co przeczuwamy. Co pulsuje w środku. Co wyłania się w momencie i co z momentu na moment płynie.Możesz tu zyskać wgląd w nurtujące kwestie, wyzwolić dodatkową energię, z którą powrócisz do swojego życia. W rezultacie czego wyłania się większa wolność życiowa do tego, co sobie zakładasz. Poczucie swobody. A wreszcie klarowna wizja swojego miejsca w świecie, poczucie bycia na ścieżce, ukierunkowane działania. Nowy poziom funkcjonowania.Trening ma charakter transformacyjny bardziej niż informacyjny. Jego sensem na poziomie narzędziowym jest wyposażenie Cię w narzędzia do autonomicznego prowadzenia swojego procesu rozwoju.Oddech toczy się w każdej komórce Twojego ciała i jest czymś jeszcze więcej. Silnie oddziałuje na ciało, emocje, umysł i ducha. Pozwala Ci sięgnąć do biologicznych podstaw Twojego istnienia i je zreorganizować.  Pozwala zanurzyć się we własną głębię, żeby w niej odkryć świat doświadczeń transpersonalnych, duchowych, szamańskich, z całym ich uzdrawiającym potencjałem. Po to, by wnieść sedno tego doświadczenia do swojej codzienności. Po to by uczestniczyć w życiu pełniej. Po to by doświadczać natury egzystencji.KORZYŚCI Z WYJAZDU MOGĄ BYĆ NASTĘPUJĄCE:

- Zmiana określnego wzorca w Twoim życiu:
np. brak akceptacji ciała, lęk przed bliskością, trudności relacyjne, brak satysfakcjonującej pracy, przepracowywanie się, trudności emocjonalne, lęk przed wyeksponowaniem, perfekcjonizm, brak motywacji, trudności finansowe, dolegliwości zdrowotne.


- Ekspresja własnej osoby:
łatwiejsze rozpoznawanie i komunikowanie uczuć, rozpoznawanie własnych potrzeb i rozwijanie zdolności do ich zaspokajania, większa swoboda w otoczeniu ludzi, więcej radości z wykonywanych czynności, pełniejsze doświadczenia seksualne, twórcza praca

- Rozwój zdolności do miłości i empatii

- Rozwój zdolności do kreowania życia i osiagania rezultatow

- Znalezienie wizji życia w określonym obszarze:
uzyskanie wglądu w problematyczne sytuacje, lub ujawnienie dalszej ścieżki relacji, albo drogi zawodowej

- Zbliżenie się do własnej prawdy:
odkrywanie własnej natury, własnych możliwości, nowych uczuć, najbardziej esencjonalnych pragnień, rozumienie i przeżywanie własnej unikalności

- Zestrojenie z celem nadrzędnym swojego życia:
odkrywanie swojego powołania życiowego, miejsca i przeznaczenia w świecie, odnajdywanie sensu w życiuUREALNIENIE:
Trening może przynieść korzystne rezultaty w pewnym obszarze. Ponieważ jesteśmy całością korzystne procesy w jednym obszarze będą oddziaływały na całość Twojej osoby. Oczekiwanie wszystkich wymienionych rezultatów jest nierealne i mało prawdopodobne. Zachęcam do skoncentrowania swojej uwagi i dookreślenia intencji wyjazdu. Jednocześnie praca wewnętrzna postępuje w swoich rytmach i ma swoje tempo, które reguluje Twoja gotowość psychiczna. W organicznym procesie sesji pojawiają się treści, które jesteś gotowy unieść i zintegrować z korzyścią dla siebie. Nic więcej, nic mniej. Powodzenia.Procesy, które towarzyszą poszerzaniu świadomości poprzez pracę z oddechem to:

- uwolnienie, ekspresja i integracja uczuć

- uwolnienie traumatycznych doświadczeń

- redukcja napięć decydujących o konstytucji fizycznej i kondycji zdrowotnej

- wyzwolenie przepływu energii życiowej w ciele i rozwój sensytywności ciała na doznania (zarówno zwiększona świadomość dyskomfortu i zdolność pełniejszego przeżywania przyjemności)

- domknięcie figur - energochłonnych niezamkniętych procesów z przeszłości

- wzmocnienie autorytetu wewnętrznego poprzez rozbudzenie osobistej mądrości i intuicji

- zestrojenie osobowości, aby wyrażała treści duszy, docieranie do przestrzeni ducha i poddanie się jego działaniu

- uzdrawiające doświadczenia transpersonalne, kontakt z istnieniemTECHNIKALIA:

Podczas tego treningu dostaniesz wiedzę i narzędzia, żeby radzić sobie ze swoimi życiowymi wyzwaniami. Dostaniesz wsparcie. Tych samych narzędzi nauczysz się, aby wzmacniać siebie:

- Beyond Mind - medytacja oddechowa

- Regersywne leczenie traumy

- Body Centered Exercieses

- Autocoaching - techniki samonaprowadzania

- Praca z konstelacjami rodzinnymi i archetypowymi

- Ceremonie tańca i dźwięku

- I oczywiście Breathwork - praca z oddechemPROGRAM TRENINGU:

Każdy dzień rozpoczynamy rozblokiem porannym, a w nim:
praktyka ciszy, medytacje oddechowe, higiena energetyczna, praca z ciałem - pulsing, taniec.
Wieczorami proponujemy, oglądanie filmów, procesy rozwojowe, spacery.

Metody: praca z oddechem, praca z ciałem, medytacja, interewencje z zarkesu terapii systemowej i metody Voice Dialog.CENA:


1590 pln za Trening

Dla uczestników poprzednich wyjazdów - 1290 pln.

940 pln za nocleg z wyżywieniem.Ten trening to przygotowanie do Profesjonalnego Treningu Praktyków Oddechu "BREATHWORKER 2017"
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback