Skuteczność osobista
Miniprzewodnik „Kryzysowe SOS”

Miniprzewodnik „Kryzysowe SOS”

Każda sytuacja kryzysowa – śmierć kogoś bliskiego, utrata miłości, pieniędzy, młodości, pracy – wrzuca nas niespodziewanie do świata pełnego rozterek, pytań i cierpienia. Rzecz w tym, by umieć się z nimi konfrontować i zamiast zapaść w sobie wyjść na prostą, a nawet uczyć nowych umiejętności. By kryzys traktować jak wyzwanie i katalizator zmiany, a nie jak problem, który przytłacza i nie pozwala się rozwijać.


Ewa Panufnik, która od wielu lat zajmuje się rozwojem osobistym i w 2003 roku wraz z Lucyną Wieczorek założyła Dojrzewalnię Róż – Ośrodek Rozwoju Osobistego Kobiet, zaprasza Cię do lektury jej miniprzewodnika „Wsparcie w sytuacji kryzysowej". Dzieli się w nim inspiracjami, refleksjami i praktykami, które pomogły jej zwycięsko wyjść z rozległego kryzysu.W przewodniku znajdziesz 10 porad, których zastosowanie po pierwszych oznakach kryzysu może zadecydować o tym, jak będzie się on dalej rozwijał i jak szybko zdołasz się z nim uporać. Dowiedz się, co dokładnie możesz zrobić, żeby:


  1. nie pozwolić sobie wejść w rolę ofiary,
  2. przyjąć w pełni wszystkie uczucia, jakie wywołuje w Tobie trudna sytuacja,
  3. porzucić negatywne wzorce i przekonania na własny temat, które serwują Ci, zupełnie zbędne w tej sytuacji, cierpienie,
  4. zaakceptować stratę,
  5. wybaczyć innym i sobie,
  6. przeprowadzić się ze świata braku do świata obfitości,
  7. zbudować sieć wsparcia i aktywować to, co Cię wzmacnia,
  8. rozpoznać życiową i rozwojową szansę, jaką ofiarowuje Ci kryzys,
  9. poddać się, przestać się opierać i zrobić miejsce na nowe,
  10. pytać: „kim naprawdę jestem?".

Pobierz miniprzewodnik Ewy i dowiedz się, jak dzięki tym 10 krokom możesz przezwyciężyć kryzys. Już niebawem rusza kurs internetowy „You Rise And Shine. Jak wyjść z zwycięsko z życiowego kryzysu", w którym razem z innymi osobami mierzącymi się z trudną sytuacją będziemy badać, jak wykorzystać ten czas do życiowego rozkwitu i emocjonalnego dorastania. Dołącz do nas! Zrób to teraz, a może zdążysz skorzystać z 10% zniżki dla czytelników Strefy Rozwoju. Kliknij i dowiedz się więcej.
Moderator
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback