Skuteczność osobista
Międzynarodowy Dzień Jogi, czyli rarytasy dla joginów

Międzynarodowy Dzień Jogi, czyli rarytasy dla joginów

Obchody Światowego Dnia Jogi, IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa Jogi i Ajurwedy oraz Polska Konwencja Jogi. Na to wszystko czekamy do czerwca, kiedy to w Pałacu Sulisław rozpocznie się Family Yoga Festiwal.CentraInym punktem Festiwalu jest IV Międzynarodowa Konferencja Naukowa Jogi i Ajurwedy (23-25 czerwca), której głównym celem jest naukowe uzasadnienie obecności jogi i ajurwedy w medycynie, prewencji zdrowotnej oraz pokonywaniu stresu. Swoją obecność na konferencji potwierdzili, między innymi: Shirley Telles, Shriniwas Guijarwar, Gyan Prakash, Ranjana Prakash, Dr Ajay Gupta, Partap Chauhan oraz Chandra Bhandari - Patron Instytutu Jogi i Ajurwedy w Sulisławiu, mianowany przez Rządową Radę Stosunków Kulturalnych Indii – Światowym Ambasadorem Jogi w roku 2016, dyplomata Indii, m.in. Ambasador Indii w Polsce w latach 2007-2009, autor publikacji naukowych, mówca i jogin.


Oprócz tego, 21 czerwca, podczas Obchodów Światowego Dnia Jogi na scenie głównej swoją praktykę zaprezentują szkoły jogi z całej Polski. Wieczorem odbędzie się koncert kryształowych mis oraz uwalniająca i podnosząca energię ceremonia agnihotry, która ma dzięki sile ognia oczyścić atmosferę.

22 czerwca będzie można się dowiedzieć m.in.: jak pobudzić energię za pomocą punktów marmy oraz jak wykorzystać ajurwedę w praktyce dnia codziennego.Wstęp na wydarzenia 21 i 22 czerwca - BEZPŁATNY!


Od 23 do 25 czerwca, równolegle z konferencją naukową, będzie zaś miała miejsce Polska Konwencja Jogi, podczas której będziemy ćwiczyć jogę według różnych metod i szkół, od hatha jogi wg. Iyengara, przez Jogę Kundalini Jogi Bhajana i dynamiczną Ashtanga Jogę, do ćwiczeń prezentujących anatomię pozycji jogi. Współautorami tego wyjątkowego wydarzenia są nauczyciele jogi z całej Polski. Każdy z nich zaprezentuje jedną lub dwie sesje tematyczne.

Strefarozwoju.pl objęła cykl wydarzeń patronatem medialnym.

Do zobaczenia w Sulisławiu!
Redaktor
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback