Skuteczność osobista
Męski, czyli jaki? Rozmowa z Jackiem Masłowskim i Tomaszem Kwaśniewskim

Męski, czyli jaki? Rozmowa z Jackiem Masłowskim i Tomaszem Kwaśniewskim

Jaki wpływ na bycie mężczyzną mają ojcowie, a jaki matki? Co znaczy być „wyraźnym" mężczyzną i czym jest „długa, ciemna noc penisa"? M.in. tego dowiesz się z książki "Czasem czuły, czasem barbarzyńca". Z autorami rozmawiali Patrycja Załug, coach i współzałożycielka Akademii Kobiet Sukcesu i redaktor naczelny Strefy Rozwoju Adam de Nisau. 


Jaki mężczyzna daje wsparcie kobiecie? Na jakie dwa pytania i w jakiej kolejności powinien sobie odpowiedzieć każdy mężczyzna? I dlaczego współcześni mężczyźni często dają sobie wchodzić na głowę przez kobiety? M.in. tego dowiesz się z poniższego fragmentu spotkania autorskiego z Jackiem i Tomaszem, które odbyło się 16 listopada br. w Warszawie. 


Nazwa wykonawcy - rozmowa z Jackiem Masłowskim i Tomaszem KwaśniewskimWięcej perełek z rozmowy już niebawem na StrefaRozwoju.pl!Zaciekawiony/zaciekawiona? Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej na temat kryzysu męskości i jak go przezwyciężyć, posłuchaj też nagrania z webinaru z Jackiem Masłowskim pt. Tylko bez kobiet - jak odrębność od kobiet tworzy męską tożsamość i zdolność do bliskości z kobietą. Redaktor
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback