Skuteczność osobista
Medytacja: Znajdź swoje centrum z Shivani

Medytacja: Znajdź swoje centrum z Shivani

Mamy dla Ciebie prezent od Shivani – prostą i niezwykle odprężającą medytację, którą ta inspirująca i pełna energii nauczycielka podzieliła się z nami podczas webinaru.
I jak? Czy Twoje ciało jest pełne nowej energii, nowego życia? Czy odczułaś/ odczułeś, że możesz zapuścić korzenie w Matce Ziemi i czerpać z jej soków? Czy poczułaś/poczułeś, że także Księżyc i Słońce mogą napełnić Cię miłością? Czy udało Ci się być w uważności przez całą medytację?Za każdym razem, gdy brakuje Ci sił, zanurz się w to, co dają Ci niebo i Ziemia, by stworzyć swoją świetlistą bańkę energii:)


Ten webinar jest częścią bezpłatnego, trzyczęściowego minikursu Flow 2017 – pełniej, pewniej, radośniej. Jeszcze nie jesteś uczestnikiem kursu? Dołącz już dziś!P.S. Masz znajomych, którzy mogliby też skorzystać z udziału w kursie? Daj im znać o Flow 2017! Wystarczy, że oznaczysz ich w polu komentarza pod artykułem i odznaczysz zgodę na publikację wpisu na Facebooku. Pomóż innym dołączyć do uskrzydlającej rewolucji! :)

Redaktor
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback