Skuteczność osobista

LOMI BASIC

0
0
LOMI BASIC
Szkolenie
18-22 stycznia 2017
cena do ustalenia
Marta Maja Gierczyńska

Kurs MASAŻU HAWAJSKIEGO LOMI LOMI NUI I ŚWIADOMEJ PRACY Z CIAŁEM, który składa się z dwóch 5-dniowych modułów (łącznie 10 pełnych dni). Pierwszy moduł odbywa się w terminie 18-22.01.17 drugi w marcu 2017.Pierwszy moduł odbywa sie w terminie 23-28.05.17 drugi na jesieni 2017 (dokładny termin podam wkrótce).

Podczas kursu zdobędziesz wiedzę i doświadczenie potrzebne do tego, aby móc rozpocząć własną praktykę. Skierowany jest do każdego, kto chciałby dzielić się masażem (prywatnie lub zawodowo) oraz bliżej poznać siebie i swój potencjał. Dla fachowców i dla tych, którzy chcą się dzielić masażem tylko z najbliższymi. To spotkanie, to coś znacznie więcej niż nauka techniki masażu, to także fascynująca podróż przez nasze ciało, emocje, umysł, aż do świata Ducha.

Spotkania mają charakter wyjazdowy, odbywają się na Mazurskim Siedlisku Ekspresji.

Podczas kursu będziesz mieć okazję poznania: 

• uzdrawiającej mocy dotyku 

• techniki wykonania masażu świątynnego lomi lomi nui (zarówno dając jak i przyjmując masaż) 

• technik uwalniania napięć własnego ciała poprzez automasaż oraz intuicyjny taniec z podświadomością 

• kultury hawajskiej, w tym huny (filozofii hawajskiej), tańca hula, rytuałów oraz innych ciekawostek :) 


Jest to kurs, podczas którego poznajemy siebie, swoje ciało, emocje, umysł i pełen szacunku i wrażliwości dotyk. Uczymy się przez praktykę, taniec, ruch i zabawę oraz dzielenie się doświadczeniem, w sposób odmienny niż na tradycyjnych kursach masażu. Przypominamy sobie jak żyć w harmonii ze sobą i otaczającym nas światem. Wspólnie tworzymy bezpieczną przestrzeń odkrywając swoje piękno i potencjał, otwierając się na inspiracje. Ten czas daje możliwość głębokiej, wewnętrznej przemiany.


PROWADZĄCA: Marta Maja Gierczyńska 

Masaż lomi lomi nui poznałam w 2006 roku. To była miłość od pierwszego dotyku i spotkanie, które było punktem zwrotnym w moim życiu. Moimi pierwszymi Nauczycielami są Danusia i Jurek Adamczykowie. Prowadzony przez nich kurs KINO MANA I i II ukończyłam w 2007 roku. Swoje umiejętności rozwijałam na wielu warsztatach prowadzonych przez Susan Pa'iniu Floyd. Od lutego 2014 jestem certyfikowanym nauczycielem ALOHA INTERNATIONAL. Kursy Lomi Lomi Nui i Świadomej Pracy z Ciałem prowadzę z wielką pasją od początku 2013. Moje doświadczenie w prowadzeniu grup związanych z różnymi formami ruchu (teatr ruchu, zajęcia taneczne, fitness, taniec intuicyjny) sięga 2000 roku.


CENA:

za 10dni KURSU:
2 000 zł - w przypadku jednorazowej płatności za oba moduły kursu z góry
2 400zł - w przypadku rozłożenia płatności na raty (np 2 x 1 200zł, płatne w ratach przy okazji spotkań, możliwość ustalenia dogodnych terminów)

+ opłata za POBYT 2 x 550 zł


ZAKWATEROWANIE:
na miejscu w pokojach 2 lub 3-osobowych


WYŻYWIENIE: 

3 posiłki wegetariańskie dziennie


0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback