Skuteczność osobista
Luty pod znakiem autentyczności

Luty pod znakiem autentyczności


„Polko, pokochaj siebie prawdziwą" – to hasło przewodnie skierowanej do kobiet inicjatywy, która wystartowała w tym tygodniu. Głównym celem kampanii jest inspirowanie Polek do tego, by nauczyły się w większym stopniu doceniać siebie oraz uwierzyły, że mogą odnosić sukcesy i czuć się spełnione, tłumaczy inicjatorka akcji Patrycja Załug. „Marzy mi się, by Polki były pewne siebie. Abyśmy pozwalały sobie na autentyczność w relacjach zawodowych oraz prywatnych i żyły w zgodzie ze sobą", podkreśla współtwórczyni Akademii Kobiet Sukcesu, a także programu warsztatów Codziennie Pewna Siebie.


W ramach jednomiesięcznej inicjatywy zaplanowana jest m.in. kampania informacyjna, warsztat i premiera nowej książki Patrycji Załug Polko, pokochaj siebie prawdziwą. Więcej informacji o programie i opis wszystkich wydarzeń znajdują się na stronie www.codzienniepewnasiebie.pl.​Inicjatywa odbywa się pod patronatem Strefy Rozwoju.
Redaktor
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback