Skuteczność osobista
Lektura na Walentynki? Recenzja książki „Slow seks. Uwolnij miłość”

Lektura na Walentynki? Recenzja książki „Slow seks. Uwolnij miłość”


Był już slow food, slow fashion, slow shopping. To, że pojawi się slow seks było zatem tylko kwestią czasu. W książce Slow seks. Uwolnij miłość, sex coach Marta Niedźwiecka i dziennikarka Hanna Rydlewska rozmawiają o seksie i proponują ćwiczenia, które mają nam pomóc kochać się wolniej. Oprócz spraw związanych z oczywistym aspektem czasu znajdziemy w książce również wskazówki dotyczące ciała, uważności, świadomości, a także rytuałów.


Slow seks. Uwolnij miłość na pewno nie jest pozycją dla każdego. Tak jak eksperymentalna uczta w ciemności nie przyciągnie pewnie miłośników frytek i piwa, tak i seks w wersji slow wychodzi z założenia, że czytelnik przejawia podstawową sympatię do idei uważnego życia. Zamiast wymyślnych pozycji rodem z Kamasutry lub pikantnych szczegółów z życia klientów sex coacha znajdziemy w książce sporo refleksji o wartości ,,samomiłości" i korzyściach płynących z bycia uważnym zarówno w uprawianiu miłości, jak i odbierania różnych sygnałów z własnego ciała. Części czytelników może wydać się zniechęcające, że autorkom zdarza się powielać popularne stereotypy - o oziębłych kobietach i mężczyznach, którzy uczą się seksu przez masturbację. Dla nich jednak także znajdą się w książce praktyczne ćwiczenia i rady.


Książka Niedźwieckiej i Rydlewskiej, czytana wspólnie z partnerem, może okazać się, jeśli nie instruktażem, to przynajmniej dobrą inspiracją do rozmów – o seksie w jego nieśpiesznym wcieleniu, ale także o potrzebach seksualnych w ogóle. A kto wie, czy ten lub ów po lekturze ,,na chybił-trafił" nie zacznie nawet świntuszyć po staropolsku...


Książka Slow seks. Uwolnij miłość ukazała się 28 stycznia 2016 roku nakładem wydawnictwa Agora
Redaktor
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback