Skuteczność osobista
Kolekcja Walentynkowa: W krainie dotyku, intymności i seksu w wersji slow

Kolekcja Walentynkowa: W krainie dotyku, intymności i seksu w wersji slow

Czy kobiety myślą o seksie tyle samo co mężczyźni? Czy można kochać się bez celu? Jaki seks jest najlepszy na znudzenie bliskością, co zyskasz dzięki tradycjom tantry i jak pracować, by mieć udaną długotrwałą relację? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań znajdziesz w kolekcji walentynkowej, pełnej inspirujących artykułów na temat sposobów na spełnione związki.


1. Zacznij od siebie


Znacznie łatwiej pielęgnować relację z partnerką/partnerem, jeśli na dobry początek … pokochamy siebie. Jak się za to zabrać? Zerknij do skrótów webinarów w kolekcji walentynkowej, by dowiedzieć się, w jaki sposób:


2. W krainie dotyku i seksu w wersji slow u


W związkach najpiękniejsze bywają pierwsze muśnięcia i dotyki. Ale jak dotykać, by karmić nie tylko ciało, ale i duszę (i to przez długie lata)? Zanurkuj w magiczną krainę dotyku z Santoshi, jedną z najpopularniejszych nauczycielek tantry w Europie, połącz seksualność i duchowość z Adamem Barleyem i dowiedz się, skąd bierze się życiodajna moc seksu, szczególnie tego w wydaniu slow, uważnego, świadomego i bez pogoni za celem.


Przydałoby Ci się jeszcze więcej inspiracji w obszarze dotyku? Nie przegap nadchodzących webinarów:


3. Kierunek: intymność i głębia

Jak jeszcze możesz dbać o intymną relację z partnerką lub partnerem? Sekrety spełnionego związku zdradzą Ci najbardziej doświadczeni nauczyciele masażu polinezyjskiego w Polsce Danusia i Jurek Adamczykowie. A twórca Love Test Now Jonas Gåde podpowie, jak budować szczęśliwy związek, dbać o niego każdego dnia i - w końcu - jak radzić sobie z nieuchronnymi wyzwaniami.Redaktor
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback