Skuteczność osobista

HAWAJSKI MASAŻ LOMI LOMI NUI

0
0
HAWAJSKI MASAŻ LOMI LOMI NUI
Masaż
200 zł
Cosmic Tide
foto:thefakerolls.com

„ Darem ciała jest to, że zawsze jest ono obecne w czasie teraźniejszym, jest zawsze tu i teraz. Aby przejść do tej części siebie, która ma moc transformacji naszego życia, musimy tylko sprowadzić świadomość do swojego ciała" - Ann Weiser Cornell

Pełen szacunku, wdzięczności, akceptacji dotyk LOMI LOMI NUI 

Słońce, piękne plaże, kolorowa roślinność, Hawaje, Duch miłości ALOHA, radość uśmiech niezależnie od statusu materialnego. 

Nie jesteśmy na Hawajach, żyjemy w innym klimacie, mamy inną historię, inne zwyczaje, inną mentalność. Jednak wartości takie jak radość, miłość, współczucie, wdzięczność z geografią niewiele mają wspólnego. Kultywowanie serdecznego dotyku, który według Hawajczyków czyni cuda warte jest naśladowania. 

Masaż LOMI LOMI NUI to dar tamtego świata dla naszych współczesnych czasów. To jedna z najpiękniejszych form masażu. To bardzo stara praktyka, która pierwotnie wykonywana była w hawajskich świątyniach przez hawajskich mistrzów kahunów. Masaż Lomi Lomi Nui połączony był ze świętym tańcem, który płynął z otwartego serca i był tańcem życia. Niegdyś kahunowie podczas masażu tańczyli wokół kamiennego ołtarza, dlatego też masaż ten nosił miano masażu świątynnego, a masażom towarzyszyły świątynne hawajskie pieśni. Lomi lomi było również rytuałem przejścia, było świętem, które służyło oczyszczeniu i przygotowaniu do nowych życiowych ścieżek. Masaż Lomi Lomi Nui jest częścią tajemnej filozofii hawajskiej huny, jest jej nierozerwalnym elementem, elementem mającym moc uzdrawiania. Filozofia huny w prosty sposób łączy ciało, rozum i ducha, a sam masaż Lomi Lomi nie zna granicy między myśleniem i działaniem, teorią i praktyką. Lomi Lomi Nui to zjednoczenie bezinteresownej uzdrawiającej mocy Aloha (miłości). Lomi oznacza ugniatać, uciskać i pocierać. Powtórzenie słowa Lomi ma za zadanie wzmocnić jego moc i znaczenie. Nui oznacza ważność, niepowtarzalność i wyjątkowość. Zatem Lomi Lomi Nui to przekazywanie wyjątkowości, zadowolenia i błogości. Lomi Lomi Nui to masaż wyjątkowy, uwalnia umysł i ciało od nagromadzonych napięć i blokad, to połączenie tańca, masażu oraz śpiewu. To całościowy masaż w prawdziwym znaczeniu tego słowa. Podczas masażu poprzez płynne ruchy pobudzony zostaje przepływ energii, który połączony z dotykiem miłości uwalnia stare, ograniczające poglądy, wzorce zachowań oraz blokady które są magazynowane w komórkach całego ciała, które powodują smutki ( te małe i te duże), stres, ból, chorobę. 

Na Hawajach istnieje powiedzenie „ Jak wewnątrz tak i na zewnątrz", poprzez dotyk Lomi Lomi Nui uzdrawiane jest nie tylko ciało, ale również dusza. Zmienia uczucie przygnębienia w błogość. Świat może być lepszy.

Wierzmy w to mocno a tak będzie.


CECHY MASAŻU ŚWIĄTYNNEGO LOMI LOMI NUI

MASOWANE JEST CAŁE CIAŁO ( Z WYŁĄCZENIEM STREF INTYMNYCH)

MASAŻ WYKONYWANY JEST PRZEDRAMIONAMI ORAZ DŁOŃMI

PODCZAS MASAŻU URUCHAMIANY JEST PRZEPŁYW ENERGII W STAWACH

UŻYWA SIĘ NATURALNEGO OLEJU

WYKONYWANY JEST NA SPECJALNYM STOLE DO MASAŻU

WYKONYWANY JEST W CIEPŁYM POMIESZCZENIU TRWA 120 MINUTJesteśmy certyfikowanymi masażystkami Lomi Lomi Nui, pasjonatkami idei że dotyk czyni cuda. 

Łączy nas twórczy sposób myślenia, uczucie, że świat to nie tylko to co społecznie jest nam narzucone, że jest coś więcej.
Żyjemy aby czerpać radość, satysfakcję, kochać i być szczęśliwym.
Gdy jesteśmy odprężeni, zrelaksowani życie po prostu płynie

Zapraszamy z miłością i radością 

Ania Matuszczak i Irena Dębska 

Cosmic tide


Wybierz swój masaż LOMI LOMI NUI ( każdy masaż trwa 120 minut)


MASAŻ DLA PAR, który wykonujemy jednocześnie w jednym pomieszczeniu - cena 400 zł

MASAŻ NA CZTERY RĘCE, który wykonujemy jednocześnie jednej osobie - cena 380 zł

MASAŻ, który wykonuje jedna z nas dla jednej osoby- cena 200 zł


* masaż wykonujemy u Ciebie w domu lub też w bardzo klimatycznym miejscu na Ursynowie0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback