Skuteczność osobista

Dzika i mądra kobieta

0
0
Dzika i mądra kobieta
Warsztaty rozwojowe
18-23 września 2017
1 450 zł
Veechi Shahi

Zosia i Dawid Rzepeccy

zapraszają na:


5-dniowy warsztat dla kobiet oparty na Procesie Zmiany Kobiecych Uwarunkowań wg Osho


Prowadzi: Veechi Shahi z Indii


Kiedy: 18-23 września 2017 r.

Miejsce: Wytwórnia Ciszy, Uniejów
Kochane kobiety. Po raz kolejny zaprosiliśmy do Polski Veechi Shahi z Indii. Ta niezwykła, piękna i tryskająca entuzjazmem kobieta, zajmuje się wsparciem i wzmacnianiem innych kobiet na ich drodze rozwoju osobistego. Oprócz szerokiego wykształcenia zdobyła ogromne doświadczenie ucząc się wiele lat na multiuniwersytecie OSHO w Punie. W swojej pracy ucieleśnia wizję Osho dla kobiet. Jeśli podobają wam się konwersacje i medytacje Osho, będziecie mogły zobaczyć i doświadczyć, co warsztat "Dzika i Mądra Kobieta" ma Wam do zaoferowania wyłącznie dla was!Zapraszamy Cię w transformującą podróż, w czasie której połączysz się na nowo ze swoim kobiecym Ogniem, wdziękiem, miłością, dzikością i mądrością.


Kiedy kobieta rzadko korzysta ze swych wrodzonych cech lub ich nie uznaje, pozostają one nierozwinięte, co sprawia, że ma trudności w kontakcie z otoczeniem, czuje się ciągle w potrzebie, żyje w pomieszaniu i stresie, jest zależna i niespełniona.


Kiedy kobieta czerpie ze swojej kobiecości i potrafi kochać samą siebie taką, jaka jest, wszystko inne w jej życiu zaczyna się układać; wszystkie aspekty jej życia ulegają przemianie: relacje partnerem, kobietami, rodziną, przyjaciółmi oraz życie zawodowe.


Obecnie bardziej niż kiedykolwiek potrzeba by kobiety działały z miejsca swej wewnętrznej mocy, mądrości i intuicji; by wnosiły do świata to wszystko, czym jesteśmy jako kobiety – nasze przewodnictwo, twórczość, duchową głębię oraz praktyczność.


Kiedy kobieta ma kontakt z własną mocą, może pomagać innym aby odnaleźli własną.
W czasie warsztatu:


* poczujesz w sobie kobiecą moc
* uzdrowisz poranioną przeszłość i przyjmiesz Siebie z powrotem – kompletną i prawdziwą
* nauczysz się w pełni wyrażać swoją unikalną kobiecą naturę
* odbudujesz w sobie połączenie między umysłem i sercem
* wzmocnisz kontakt z własną intuicją
* dotrzesz w swoim wnętrzu do niezachwianej pewności siebie
* nauczysz się jak radzić sobie z zazdrością i rywalizacją w relacjach z innymi kobietami
* doświadczysz wsparcia i siostrzeństwa w kręgu kobiet
* nauczysz się jak budować relacje z mężczyznami tak, aby pozostawać wewnętrznie niezależną
* dowiesz się jak z lekkością i naturalnością balansować pomiędzy życiem osobistym i zawodowym
* nauczysz się jak żyć w akceptacji, obfitości i miłości
* doświadczysz jedności z Matką Ziemią i Boskim Kobiecym PierwiastkiemMetoda pracy:

W bezpiecznym otoczeniu będziemy ściągać z siebie kolejne warstwy uwarunkowań – od pierwotnych do społecznych, rodzicielskich, religijnych, aby połączyć się na nowo ze swoją kobiecą esencją. Będziemy korzystać z różnorodnych narzędzi i technik fizycznego, psychicznego, emocjonalnego i duchowego odkodowywania i wzmocnienia m.in. terapia Pierwotna (Primal Therapy), Ustawienia Rodzinne, terapia Gestalt, medytacje z tantry Vigyan Bhirav, medytacje Osho, joga, techniki relaksacyjne, Coaching Kobiecego Przywództwa (Women Leadership Coaching) itp.

Połącz się ze swoją kobiecością i żyj w wolności.

Powiedz Życiu „Tak!"Czas:

18 - 23 września (rozpoczynamy wspólną kolacją o 18:00, kończymy obiadem o 14:00)Miejsce:
Wytwórnia Ciszy, Uniejów. Na czas warsztatu cały obiekt będzie wyłącznie do naszej dyspozycji.


Koszt udziału w warsztacie:
1450 zł

Aby zarezerwować miejsce na warsztacie należy wpłacić zaliczkę  w wys. 400 zł na konto.
Tylko zaliczka gwarantuje miejsce na warsztacie, decyduje kolejność wpłat. Przy rezygnacji z warsztatu w terminie krótszym niż 10 dni przed rozpoczęciem zajęć, zaliczka nie będzie zwracana.Koszt zakwaterowania:
Pokój 2-osobowy bez łazienki – 70 zł/doba
Pokój 1-osobowy bez łazienki – 80 zł/doba
Pokój 3-osobowy z łazienką – 70 zł/doba
Pokój 2-osobowy z łazienką – 80 zł/doba
Pokój 1-osobowy z łazienką – 90 zł/doba
Sala wieloosobowa – własny śpiwór – 40 zł/dobaCałodzienne wyżywienie (3 smaczne posiłki wegańskie podawane w formie szwedzkiego stołu) - 60 zł/osUwaga: warsztat będzie tłumaczony z j. angielskiego na j. polski.O prowadzącej:

Każdy moment jest pełen możliwości! Veechi Shahi

Misją dr Veechi Shahi jest inspirować kobiety aby żyły pełnią życia.

Veechi jest żywiołowym, radosnym i głęboko czującym coachem, który wierzy w cud Życia. Oferuje Life&Wellness Coaching, Zarządzanie Stresem oraz Warsztaty i Medytacje Wzmacniające Kobiety. Pracuje z klientami indywidualnymi, grupami, instytucjami oraz klientami biznesowymi.


Korzystając ze swego bogatego 18 letniego doświadczenia Veechi szanuje indywidualność każdej osoby. W pracy terapeutycznej pomaga innym wyjść poza ich uwarunkowania i wynieść na światło dzienne to, co mają w sobie najlepsze. Jako terapeutka Veechi dzieli się unikalnym rozwiązaniem coachingowym dla klientów biznesowych jakim jest Zarządzanie przez Medytację pozwalające odnaleźć równowagę między pracą a życiem prywatnym. W swej pracy łączy coaching z uważnością, medytacją, ugruntowaniem, technikami samopoznania oraz metodami oddechowymi. Wykorzystuje również techniki relaksacyjne dla ciała i umysłu, proces zmiany uwarunkowań, hipnoterapię, zdrowe odżywianie i jogę.


Veechi spotyka się ze swymi klientami z Indii i całego świata poprzez różnorodne programy w ośrodkach w Indiach oraz podczas warsztatów w Europie.

Życie osobiste Veechi jest podróżą poznawania siebie. Profesjonalny trening w pracy Transformacyjnej wzmocnił jej naturalny dar wrażliwości. Veechi jest certyfikowanym coachem Osho Meditation Facilitator Multi Uniwersytetu w Punie a także certyfikowanym Executive Coachem (International Coach Federation), posiada doktorat z Hipnoterapii Klinicznej, MBA University of Pune.

Veechi jest pod wielkim wpływem nauk Osho, Yogi wg Iyengara oraz zasad odżywiania wg Dr.Vijaya Venkat's. Lubi podróżować i spotykać się z ludźmi.
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback