Skuteczność osobista

By The River: w poszukiwaniu równowagi

0
0
By The River: w poszukiwaniu równowagi
Warsztaty rozwojowe
12-15 października 2017
650 zł
By The Way Coaching

Zapraszamy Cię na warsztat rozwojowy „offline"


By The River: w poszukiwaniu równowagi


Kiedy: 12 -15 października 2017

Gdzie: Stary dworek w Krzemieniu, Podlasie
Wyobraź sobie kolory jesieni na Podlasiu. Poranna mgła, soczyste jabłka, kontakt z naturą. Miejsce poza zasięgiem sieci, w odcięciu od zewnętrznych bodźców. W miejscu tym - w ciszy, w lesie, nieopodal rzeki Bug - przyjrzysz się swojej równowadze, dążeniom, potrzebom, wartościom. Odpoczniesz i zregenerujesz swoją energię życiową.
A o co chodzi?


Tony Schwartz w swojej książce „Potęga pełnego zaangażowania" opowiada o czterech filarach zdrowego funkcjonowania: energii fizycznej, duchowej, emocjonalnej i umysłowej. Te cztery energie są jak cztery koła auta. Są ze sobą sprzężone i wzajemnie wpływają na siebie.


Życie to ciągłe oscylowanie pomiędzy wysiłkiem a wypoczynkiem, lewą a prawą półkulą mózgu, aktywnością a pasywnością. Bicie serca to ciągły puls. Doba to dzień i noc. Równowaga jest kluczowa, a my zbyt często stajemy w poprzek tym naturalnym rytmom. Nasz sen staje się coraz krótszy i płytszy. Coraz dłużej pracujemy, często zabierając robotę do domu. Z uporem maniaka korzystamy z lewej, racjonalnej półkuli mózgu zaniedbując prawą, odpowiadającą za uczucia, intuicję, integrację, łączenie, szeroką perspektywę widzenia. Jemy nieregularnie i nadmiarowo, lub nie dożywiamy się wystarczająco. Zaniedbujemy nasze ciała, a potem spazmatycznie usiłujemy nadrobić, tworząc ambitny plan intensywnych ćwiczeń, a po miesiącu wracamy do starych przyzwyczajeń. Wykonujemy pracę, nie zadając sobie pytań, czy to, co robię jest dla mnie ważne i czy jeszcze ma sens.
Co się będzie działo?


Podczas zajęć warsztatowych oraz sesji coachingowych będziemy przyglądać się nawykom, definiować strefy wpływu, docierać do podstawowych ważności. Będzie przyjemnie, a czasami prowokacyjnie. Dzięki dobrodziejstwom miejsca (patrz poniżej), zdrowemu jedzeniu, które wspólnie przygotujemy oraz zajęciom jogi i relaksacji, zadbamy też o energię fizyczną. A kontakt z przyrodą Podlasia pomoże nam zajrzeć w siebie i poczuć swój wewnętrzny nurt.
Możliwe skutki uboczne


Nagły wzrost energii życiowej.
Dla kogo to?


Dla tych, którzy ostatnio zauważyli w lustrze swoją zmęczoną twarz. Dla tych, którzy są w pędzie, zadyszce i poszukują okazji do tego, aby się zatrzymać. Jak również dla tych, którzy po prostu chcą przeznaczyć więcej uwagi sobie i swoim potrzebom.
Gdzie?


Stary dworek w Krzemieniu. Miejsce historyczne, gdzie kiedyś stacjonowały wojska napoleońskie, a po wojnie była tu szkoła wiejska. Obok kościółek, do której w niedzielę o 12 schodzi się okoliczna ludność. Pola, lasy i rzeka Bug. Na terenie ośrodka kort tenisowy, basen, sauna, jacuzzi, ping – pong, rowery. Wszystko do dyspozycji uczestników.
Kiedy?


12 -15 października 2017.
Przyjeżdżamy 12-go i rozpoczynamy wspólną kolacją o godz. 20:00. Kończymy w niedzielę 15-go o 13:00.A ile to kosztuje?


Cena warsztatu (2,5 dnia zajęć): 650 zł.
Zakwaterowanie: 100 zł/ noc (300 zł)
Wyżywienie: 50 zł/dobę (150 zł)

Warunkiem rezerwacji jest wpłata zaliczki - 400 zł.
Liczba miejsc ograniczona.


W zależności od zapotrzebowania możemy zapewnić dojazd do Krzemienia z Sokołowa Podlaskiego. 
Warsztaty rozwojowe podczas wyjazdu poprowadzą:

PP - Patrycja Pietrzyk albo Poszukująca Podróżniczka. Trener rozwoju osobistego, psychodramatystka, coach.

PR - Piotr Rękawik albo Podróż i Rozwój. Trener rozwoju osobistego, coach i aktor.


Sami jesteśmy w procesie rozwoju, doświadczamy zmian i podejmujemy wiele ważnych decyzji życiowych właśnie w podróży. Czasami podróż jest efektem marzenia o zmianie. I dlatego postanowiliśmy stworzyć podobne warunki dla osób, które poszukują zmian i czują, że nowe otoczenie i podróż mogą być dla nich w tym procesie korzystne.
0

Usługi

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe

Trafiłeś na starą wersję naszego serwisu. Koniecznie sprawdź, jak teraz wygląda odświeżona StrefaRozwoju.pl

feedback
feedback