Ciekawe, czy dostrzegasz, jak niewiele czasem potrzeba, by zmienić swoje życie. Czasami wystarczy jedno usłyszane słowo, rozmowa z przyjacielem, przeczytany artykuł i nagle zmieniamy kurs, docieramy w nowe miejsca i wyzwalamy pełnię swojej mocy. Stajemy się kimś, kim nigdy byśmy się nie stali, gdyby nie ta jedna rzecz.

 

Pomyśl:

  • wszystko, cokolwiek czytasz wpływa na to, co myślisz;
  • wszystko, o czym myślisz, wpływa na to, jak żyjesz;
  • ludzie, których spotykasz, wpływają na sposób w jaki patrzysz na samego siebie;
  • to, jak patrzysz na samego siebie, decyduje o tym, po co sięgasz.

 

Możesz mierzyć wysoko. Sięgać po więcej, żyć wspaniałym, pełnym pasji życiem. Możesz dokonywać zmian, przełomów i stawać się najwspanialszą wersją siebie. Tego właśnie dla Ciebie chcemy. Chcemy pomóc Ci to osiągnąć.   I właśnie dlatego stworzyliśmy Strefę Rozwoju – miejsce, gdzie zawsze znajdziesz najbardziej uskrzydlających nauczycieli z całego świata, inspirujące artykuły, które wprawią Cię w dobry nastrój i pomogą lepiej żyć. Gdzie dołączysz do fantastycznej społeczności pasjonatów rozwoju osobistego. Twoje miejsce – najbardziej uskrzydlający portal w Polsce!

Redakcja

W magazynie StrefaRozwoju.pl każdy znajdzie coś dla siebie. Jeśli mierzysz się z konkretnym wyzwaniem lub chcesz spojrzeć na życie z nowej perspektywy, skorzystaj z Inspiracji. Dzięki nim dowiesz się, jak wieloma drogami możesz iść do wyznaczonego celu. Jeśli zechcesz poznać dokładniej którąś z nich, znajdziesz niezbędne informacje w artykułach o Metodzie. Prezentujemy też Ćwiczenia –  instrukcje i porady, które pozwolą Ci sprawdzić wybrane metody w praktyce, zanim zdecydujesz się skorzystać z warsztatów lub sesji indywidualnych oferowanych przez Specjalistów. W Poradnikach zbieramy Inspiracje, Metody i Ćwiczenia w spójną całość, prezentującą konkretną ścieżkę rozwoju w jej przebiegu – od problemu do rozwiązania.
Treści zawarte w magazynie uporządkowane są w czterech działach tematycznych: Ciało, Umysł, Emocje i Dusza.
Redaktorzy nie tylko samodzielnie opracowują treści, ale też wybierają najciekawsze spośród publikacji naszych Specjalistów. Dodatkowo rekomendują wartościowe publikacje z innych mediów. Śledząc Strefę Rozwoju nie przegapisz niczego, co warto wiedzieć nt. rozwoju osobistego.StrefaRozwoju.pl to przyjazna przestrzeń dla Specjalistów reprezentujących różnorodne sposoby i szkoły wspierania ludzi w rozwoju osobistym. Przedstawiamy Ci warsztaty i sesje indywidualne oferowane przez psychoterapeutów i coachów, szamanów i joginów, trenerów, masażystów, uzdrowicieli… Wszystkich, którzy skutecznie pomagają innym cieszyć się życiem i w pełni wykorzystywać własne możliwości. Na swoich profilach nie tylko prezentują się i przedstawiają swoją ofertę, ale także dzielą się swoją wiedzą. Szybko i wygodnie znajdziesz specjalistę spełniającego Twoje wymagania. Możesz zamówić powiadomienia o jego nowych publikacjach lub usługach, a nawet skontaktować się z nim online.

Jeśli szukasz warsztatów, szkoleń, sesji indywidualnych lub innych usług wspierających twój rozwój, zacznij od naszego magazynu. Dajemy Ci kompletne kalendarium i łatwy w obsłudze katalog ofert. Bez problemu nie tylko dopasujesz usługę do swoich potrzeb, ale także skontaktujesz się z oferującym ją Specjalistą, umówisz na konsultacje lub zarejestrujesz swój udział w konkretnym wydarzeniu, a nawet zapłacisz online.  Szybko i wygodnie.

Nie ponosząc żadnych kosztów, możesz łatwo dotrzeć do najlepiej wyedukowanych osób zainteresowanych rozwojem osobistym. Bez żadnych opłat początkowych ani abonamentu.
StrefaRozwoju.pl to pierwszy w Polsce tego rodzaju serwis, w ramach którego informacje zawarte w publikacjach redakcyjnych powiązane są z rekomendacją usług – szkoleń, konferencji, sesji indywidualnych itp. Zainspirowany treścią artykułu Czytelnik jednym kliknięciem wybiera interesującą go usługę lub wydarzenie, zapisuje się, a nawet płaci online.

W ciągu zaledwie trzech minut założysz bezpłatny profil pozwalający na przedstawienie swojej sylwetki jako Specjalisty i zaoferowanie usług. Wygodny formularz pozwoli Ci nie tylko szczegółowo opisać swoją usługę, ale także wyeksponować ją w serwisie, przypisując do odpowiednich kategorii i tagów tematycznych. W ten sposób potencjalny klient łatwo znajdzie Ciebie i twoje usługi, filtrując informacje według miejsca, terminu, ceny, rodzaju usługi, wyzwania, z jakim pomagasz się uporać i temu podobnych cech.
Wcale nie musisz być specjalistą od pozycjonowania w internecie. Dzięki Strefie Rozwoju twoje usługi, zaprezentowane w serwisie, łatwiej będzie można odnaleźć nie tylko w jego ramach, ale także w Google’u czy innych wyszukiwarkach.

Opłaty pobieramy wyłącznie w formie prowizji od zakupów dokonywanych przez użytkowników serwisu lub należności za zgłoszone przez nich zapytania ofertowe. Sprawdź nasz cennik.

 

Wygodniej niż kiedykolwiek wcześniej możesz teraz utrzymywać porządek na listach uczestników szkoleń oraz w kalendarzu sesji indywidualnych. I robić to bez żadnych opłat.
StrefaRozwoju.pl umożliwia Ci przyjmowanie zapisów online, co stanowi gwarancję:
– wygody dla twoich klientów przy zamawianiu usług, odwoływaniu wizyt lub zmianie ich terminów,
– pewności, że nigdy nie zapiszesz dwóch klientów na tę samą godzinę (integracja z kalendarzem Google’a, Outlookiem i iOS),
– oszczędności czasu, dzięki zebraniu w jednym miejscu informacji o uczestnikach wszystkich warsztatów  i dokonanych przez nich wpłatach,
– ułatwienia w obsłudze klientów, dzięki automatycznym przypomnieniom e-mailowym wysyłanym przed warsztatami i sesjami indywidualnymi, a także powiadomieniom, zawierającym dostęp do materiałów szkoleniowych lub możliwość pobrania faktury. Opcja płatności online w serwisie StrefaRozwoju.pl to ułatwienie i oszczędność czasu zarówno dla Ciebie, jak
i twoich klientów. Zapomnij o żmudnym porównywaniu list uczestników szkoleń z historią przelewów na twoim koncie. Na swoim profilu Specjalisty znajdziesz przejrzyste zestawienia pokazujące, kto zapisał się na jakie szkolenia, kto dokonał przedpłaty, a kto wpłacił całą należność.
Bez porównania łatwiej możesz teraz zarządzać rozliczeniami z klientami, z którymi prowadzisz zdalne sesje indywidualne, chociażby przez Skype’a.
Twoje płatności online w serwisie StrefaRozwoju.pl obsługiwane są przez doświadczonego i godnego zaufania partnera – Przelewy24.pl. Nie musisz w tym celu podpisywać dodatkowych umów, ani rejestrować się w kolejnym serwisie. Twoje konto w Strefie Rozwoju gwarantuje Ci to. Nie ponosisz też żadnych dodatkowych opłat za utrzymanie funkcji płatności online. Pobieramy tylko prowizję od wpłat dokonywanych przez twoich klientów. Sprawdź nasz cennik.

Dziel się wiedzą
Zarejestruj się w serwisie jako Specjalista i prowadź własny blog. Promuj się, dzieląc się z czytelnikami swoją wiedzą i doświadczeniem. Możesz to robić zupełnie bezpłatnie. Dodatkowo oferujemy Ci wsparcie w dotarciu do szerszego grona użytkowników. Wybrane publikacje Specjalistów promujemy bowiem w sekcji redakcyjnej: na głównej stronie serwisu, na podstronach tematycznych i w naszych newsletterach. Przedstawiamy także wypowiedzi eksperckie Specjalistów w artykułach redakcyjnych. Wystarczy,
że opublikujesz wartościowe treści w komunikatywnej formie i możesz promować się bez żadnych dodatkowych kosztów.
Buduj własną społeczność
Publikowanie wartościowych treści zachęca czytelników Strefy Rozwoju do śledzenia twoich aktywności jako Specjalisty. Każdego użytkownika, który się na to zdecyduje powiadamiamy regularnie e-mailowo o nowych artykułach, które publikujesz i usługach pojawiających się w twojej ofercie. Informujemy także o związanych z tobą wydarzeniach, których termin się zbliża. Z tej funkcji serwisu również korzystasz bezpłatnie. Podobnie jak z możliwości publikowania treści premium, czyli dostępnych wyłącznie dla użytkowników, którzy wcześniej zdecydowali się śledzić twoje aktywności, a więc dołączą do twojej społeczności.

StrefaRozwoju.pl łączy swój sukces z sukcesem branży związanej z rozwojem osobistym w Polsce. Wierzymy, że, inspirując użytkowników do dbania o własne doskonalenie się i pomagając Specjalistom w profesjonalnym prezentowaniu oraz świadczeniu ich usług, zbudujemy realną wartość i zadbamy o własne przychody. Dlatego chętnie inwestujemy w te usługi, w które sami wierzymy. Wspólnie z oferującymi je Specjalistami dopracowujemy ich prezentację (opakowanie), a także proces promocji i sprzedaży. W zamian za udziały w przychodach współfinansujemy:
– produkcję materiałów promocyjnych,
– kampanie promocyjne w ramach serwisu StrefaRozwoju.pl,
– pozycjonowanie w wyszukiwarkach internetowych,
– kampanie w mediach społecznościowych,
– kampanie reklamowe w internecie, a w szczególnych wypadkach również offline.
– Jeśli twoja usługa jest właśnie tym, czego brakuje dziś na polskim rynku,
– a Ty dostarczasz ją w sposób podbijający serca nabywców, skontaktuj się z nami koniecznie.

Tworzenie profesjonalnych treści
Nic nie przekona do Ciebie potencjalnych klientów lepiej niż własna wiedza
i doświadczenie, którymi możesz się z nimi podzielić. Ważne jednak, by wartościowe treści podać w atrakcyjnej formie. To zadanie dla redakcji Strefy Rozwoju. Na twoje zlecenie opracujemy artykuły oraz materiały audio i wideo, przy pomocy których wypromujesz się zarówno w naszym serwisie, jak i poza nim. Poprowadzimy też twoje profile społecznościowe. Opracujemy profesjonalnie twoje materiały szkoleniowe. Oszczędzimy w ten sposób twój czas, przekazując informacje promocyjne i inne publikacje w najwyższej jakości. Sprawdź nasz cennik.
Zyskiwanie potencjalnych klientów
Użytkownicy serwisu StrefaRozwoju.pl to przede wszystkim ludzie zainteresowani rozwojem osobistym. Codziennie publikujemy materiały inspirujące naszych czytelników do testowania nowych narzędzi i dbania
o siebie we wszystkich aspektach – ciała, umysłu, emocji i duszy. Trudno
o lepiej dopasowaną grupę docelową dla twoich działań promocyjnych. Możesz skutecznie dotrzeć do potencjalnych klientów, korzystając z naszego e-mailingu, reklamy w newsletterze czy kampanii bannerowej w serwisie StrefaRozwoju.pl. Możemy też wspólnie zaplanować niestandardowe działania promocyjne. Sprawdź nasz cennik.

Przejdź do paska narzędzi