IX coachowisko news cover

IX Coachowisko – Targi i Konferencja Coachingu

StrefaRozwoju.pl zaprasza na dziewiątą edycję Coachowiska. 90 wykładów, warsztatów i prelekcji, 70 coachów z Polski i zagranicy oraz ponad 150 tytułów książkowych poświęconych coachingowi – to wszystko czeka na chętnych, którzy wezmą udział w największych targach i konferencji coachingu w Europie, które odbędą się w dniach 14-17 września 2017.

Wśród zaproszonych gości nie zabraknie m.in. Yarona Golana i Efrat Shani z Izraela, twórców gry „Points of You”, Brytyjczyka Douga Strycharczyka, autora książki „Odporność psychiczna” czy psychologa Wojciecha Eichelbergera. Dodatkowo czwarty dzień imprezy powiązany będzie z obchodami 15-lecia coachingu w Polsce.

Jeśli jesteś menedżerem, trenerem lub po prostu interesujesz się rozwojem osobistym oraz pragniesz coś zmienić w życiu – 14-17 września 2017 roku to ważna data w Twoim kalendarzu. W tych dniach nie może Cię zabraknąć w Wyższej Szkole Menedżerskiej w Warszawie, gdzie odbędzie się tegoroczna odsłona wydarzenia. Na chętnych czekają konkursy z nagrodami, w tym nagrodą główną – pełnym kursem coachingu. Na wszystkie spotkania wstęp wolny.

StrefaRozwoju.pl jest patronem wydarzenia.

Serdecznie zapraszamy!

Zdjęcie profilowe Adam de Nisau

Adam de Nisau

Redaktor

Adam de Nisau, Executive Inspiration Officer, Strefa Rozwoju. Od ponad 15 lat w praktyce eksploruje – jako czytelnik i królik doświadczalny – tematy związane z produktywnością, psychologią pozytywną, pracą z ciałem i mindfulness. W ramach webinarów Strefy Rozwoju przeprowadził wywiady z kilkudziesięcioma ekspertami z obszaru rozwoju osobistego, testując wiele z ich wskazówek na własnej skórze.

Przejdź do paska narzędzi