Skuteczność osobista

Terapia antynikotynowa

0
0
Terapia antynikotynowa
Bioenergoterapia
Andrzeja Małkowskiego 4, Szczecin, Poland
cena do ustalenia
NovaMedis

Fakty!

Palenie papierosów powoduje około 30% wszystkich zgonów na raka (w tym przynajmniej 84% przypadków śmiertelnych raka płuc), 17% wszystkich przypadków śmiertelnych chorób serca i co najmniej 80% liczby zgonów na zapalenia oskrzeli oraz rozedmę płuc.

Już dziś możesz pozbyć się tego nałogu dzięki metodzie biorezonansu i cieszyć się zdrowym trybem życia. Zrób to dla siebie i swoich bliskich!

Pomagamy stać się niepalącym praktycznie z dnia na dzień!


Bez klejenia plastrów, zażywania tabletek, igieł akupunkturowych i gum do żucia po jednej 20 - 40 minutowej sesji terapeutycznej przestaje się odczuwać potrzebę palenia.


Stosowana przez nas całkowicie bezbolesna i bezinwazyjna terapia daje rewelacyjne efekty w likwidowaniu nałogu palenia. Całkowicie usuwa głód nikotynowy z naszego organizmu tj. z ośrodkowego układu nerwowego. Blisko 90% pacjentów po jednym, 20-minutowym zabiegu rzuca palenie. Terapia pozbawia pacjenta uczucia głodu nikotynowego i jednocześnie pomaga odtruć organizm ze szkodliwych toksyn nagromadzonych na skutek wdychania dymu papierosowego. Maksymalna blokada głodu nikotynowego następuje od 2-3 godzin po zakończeniu terapii. Nasz mózg przestaje odczuwać brak substancji chemicznej – nikotyny, która była mu regularnie dostarczana i od której się uzależnił.


Przed przystąpieniem do zabiegu antynikotynowego, pacjent wypala ostatniego, przyniesionego ze sobą papierosa. Jego niedopałek umieszcza się w specjalnej elektrodzie kubkowej podłączonej do aparatu BICOM, a następnie za pomocą pozostałych elektrod podłącza się pacjenta. Zabieg rozpoczyna się od chwili uruchomienia programu i trwa 20 minut. Zabieg ten powoduje detoks całego organizmu. Proces oczyszczania przechodzi przez nerki, jelita i skórę..


Efekty zabiegu

Zaprzestanie dostarczania nikotyny do organizmu u niewielkiego odsetka pacjentów może spowodować takie przemijające reakcje jak: posmak metaliczny, suchość w ustach, wzmożoną senność i potliwość, osłabienie koncentracji, rozdrażnienie. Wiąże się to z tym, że terapia wzmaga także wydalanie toksyn nikotynowych. Powyższe objawy ustępują do dwóch - trzech tygodni. Łagodzi je picie dużej ilości płynów oraz częste kąpiele. Poza brakiem głodu nikotynowego, terapia wpływa na przyspieszenie eliminacji toksyn wdychanych z dymem nikotynowym. Dzięki temu niedawny nałogowy palacz przestaje kaszleć, ustępuje charakterystyczna chrypka, poprawia się wygląd skóry i znika nieprzyjemny zapach.


Z reguły wystarcza jedna terapia. Lecz około 8% pacjentów, palących duże ilości papierosów, zgłaszających się z dużym głodem nikotynowym wymaga drugiej terapii uzupełniającej. Taką terapie wykonujemy od drugiego do czternastego dnia od pierwszego zabiegu. Pacjenci zgłaszają się już bez niedopałków.


0

Usługi

Praca z wewnętrznym dzieckiem
Wewnętrzne Dziecko — Powrót do Esencji z Vedantą Aspioti
Vedanta Aspioti
15-18 stycznia 2018
800 zł
Trening MBSR
8-Tygodniowy Trening Mindfulness
Maga Alicja Korbel
15 paź - 03 gru 2017
1 100 zł
Wyprawa
Let it go: odetchnij i odpuść
By The Way Coaching
24-28 kwietnia 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Magiczne Bali: zakochaj się w życiu
By The Way Coaching
15-22 lipca 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Zmysłowa Sri Lanka – rozwój ze szczyptą cynamonu
By The Way Coaching
18-26 stycznia 2018
Cena do ustalenia
Wyjazd "offline"
By The River: w poszukiwaniu równowagi
By The Way Coaching
12-15 października 2017
650 zł
Przygotowanie do akredytacji ICF, PCC
Program "Intuicyjny Coach"
Paulina Barnaś
23 paź - 18 wrz 2017
7 700 zł
Łagodna Bio-Energetyka
Kurs Masażu Dotyk Motyla
Marta Targońska
28 października 2017
290 zł
[więcej usług]

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe
feedback
feedback