Skuteczność osobista
Zainspiruj się bardziej!

Zainspiruj się bardziej!

Dołącz do setek osób, które zainspirowały się naszymi webinarami i skorzystaj z dostępu do naszej Uskrzydlającej Biblioteki Webinarów, w której będziesz mógł czerpać od specjalistów światowej klasy w obszarze medytacji, emocjonalnej inteligencji, zdrowia, komunikacji i rodzicielstwa.


Gratuluję stworzenia czegoś wyjątkowego, i to z udziałem tak licznej kadry z tak wielu krajów.

Aleksandra Romańczuk – o festiwalu Dotyk Kolibra i Uskrzydlającej BiblioteceCo zyskujesz?


Dostęp do webinaru oraz całej biblioteki, zawierającej ponad 50 webinarów ze światowej klasy ekspertami w obszarze rozwoju osobistego, psychologii szczęścia, pracy z ciałem i medytacji oraz szczegółowe spisy treści i wybrane ćwiczenia z webinarów, do których możesz wygodnie sięgać w miarę potrzeby.Uskrzydlająca Biblioteka to: 

  • Rosnąca liczba webinarów z ekspertami z całego świata 
  • Szczegółowe spisy treści z kodami czasowymi, dzięki którym zawsze błyskawicznie znajdziesz fragment, którego szukasz 
  • Praktyczne ćwiczenia z webinarów jako osobne pliki wideo, jeśli potrzebujesz błyskawicznego zastrzyku energii 


Dziękuję za przypomnienie mi, co tak kocham i czego szukam w śpiewie :). Miłego wieczoru życzę Wam wszystkim :)

Olga L. Kozłowska – po webinarze „Prawdziwa moc, czyli odkryj swój autentyczny głos"

Wykupując karnet dostępu do biblioteki, dodatkowo otrzymasz:

  • Zniżki na kursy, festiwale i wydarzenia na żywo Strefy Rozwoju
  • Specjalne oferty warsztatów z naszymi ekspertami
  • Dostęp do wszystkich nowych treści premium, które publikujemy na portalu

Ania, dziękuję za relaksujący i cudnie kobiecy webinar. Bardzo tego potrzebowałam. W pędzie życia zapominamy o swoich pierwotnych korzeniach i o tym, co nas relaksuje, co jest dla nas naturalne, co nas buduje i tworzy :-)

Anna – po webinarze „Boginie tańczą"

​Jak wspominaliśmy, badania pokazują, że jesteśmy wypadkową 5 osób, z którymi widujemy się, których słuchamy najczęściej. Jeśli podobały Ci się webinary w ramach „Flow 2017", w bibliotece spotkasz ponad 50 uskrzydlających ekspertów światowego formatu, takich jak Kåre, Lidka i Patrycja, specjalizujących się w różnorodnej tematyce, m.in.:Spokój wewnętrzny, medytacja, flow

​   

Adam Barley – certyfikowany nauczyciel metody pięciu rytmów. Jest jednym z niewielu nauczycieli na świecie, którzy uczą także jej drugiego poziomu, skupiającego się głównie na pracy z emocjami.

   

Santoshi Amor – jedna z najpopularniejszych nauczycielek tantry w Europie. Jej misją jest wspieranie kobiet w odkrywaniu i zwiększaniu ich własnego potencjału.

   

Alexander Poraj-Żakiej – coach i doradca biznesu, mistrz zen i nauczyciel kontemplacji chrześcijańskiej. Jest doktorem teologii i oficjalnym następcą Willigisa Jägera oraz mistrzem zen świeckiej linii Pusta Chmura (30-letni trening).

     

Danuta i Jerzy Adamczykowie – najbardziej doświadczeni nauczyciele masażu polinezyjskiego w Polsce. Danusia zajmuje się masażem Lomi Lomi Nui od 1999 roku, Jurek od 2004.

   

Colin Sisson – światowej sławy pisarz, mówca i trener świadomego życia poprzez moc obecności, twórca metod integracji oddechem i integrującej obecności. Od wielu lat inspiruje ludzi do osiągania ich pełnego potencjału i wewnętrznej wolności.

     

Po webinarze pracowałam z wewnętrznym krytykiem. Poczułam ulgę, kiedy przytuliłam go i zrozumiałam, że to jest głos braku miłości. Dałam mu uwagę i miłość i natychmiast zniknął. Płakałam i poczułam się wolna.

Karolina – o webinarze „Wewnętrzny krytyk" z Kåre Landfaldem
 


Zdrowie


Czy zdarza Ci się zmagać z chronicznym bólem, słabym snem, spadkiem energii, zaburzeniami koncentracji, usztywnieniami ciała? Webinary ze ścieżki zdrowie mogą być świetną okazją, żeby poszerzyć swoje perspektywy i znaleźć nieoczekiwane rozwiązania. Niektórzy z ekspertów, których spotkasz na tej ścieżce to:


Patrick McKeown – światowej sławy nauczyciel metody Butejki, akredytowany przez samego profesora Butejkę, autor bestsellerowych książek, twórca rewolucyjnego treningu oddechowego dla sportowców „Oxygen Advantage", założyciel Buteyko Clinic International. Naucza metody Butejki na całym świecie. Sam dzięki niej wyleczył się z astmy.

 

Beta Lisboa – twórczyni powięziowej jogi yin. Specjalizuje się w uwalnianiu fizycznej i emocjonalnej traumy. Posiada ponad dwudziestoletnie doświadczenie w facylitowaniu integracji pomiędzy umysłem a ciałem. W swojej pracy korzysta m.in. z jogi yin, uwalniania powięziowego i medytacji.

   

Nisarga Dobosz – współzałożyciel oraz jeden z dyrektorów Europejskiego Instytutu Sztuk Uzdrawiania poprzez Ciało (European Institute Of Body Oriented Healing Arts), wykwalifikowany terapeuta masażu. Specjalizuje się w uwalnianiu mięśniowo-powięziowym oraz głębokiej pracy z tkankami miękkimi.

​ 

Barbara Ravensdale – semantyk, terapeutka duchowa, certyfikowana badaczka duchowości św. Hildegardy z Bingen. Prowadzi ośrodek warsztatowy Siódmy Las oraz ośrodek rozwoju duchowego Collegium Viriditas – Holistyczną Akademię Energii Życia.

     

Satyarthi Peloquin – trener z ponad 40-letnim doświadczeniem w dziedzinie pracy z ciałem. Prowadzi szkolenia, których tematem jest m.in. współuzależnienie, seminaria „Ścieżka miłości" oraz warsztaty z zakresu masażu mięśniowo-powięziowego.

       

Dziękuję za to spotkanie i poczucie siebie tu i teraz tak intensywnie.

Marta Obrycka – po webinarze „Odpocznij tu i teraz"
 


Rodzicielstwo


Czy wiedziałeś/wiedziałaś, że najlepszym sposobem na wychowanie szczęśliwych dzieci jest zadbanie o własne szczęście? Odrobinę taktycznej wiedzy też nie zaszkodzi. W naszej Uskrzydlającej Bibliotece znajdziesz moc wskazówek na temat wychowania od znawców tematu światowej klasy:


Frank Gaschler – trener NVC, autor książek. Poprzez swoje szkolenia i książki pomaga rodzicom prowadzić ich dzieci ku szczęśliwemu życiu i jednocześnie dbać o własne potrzeby. Wspólnie z żoną, Gundi, opracował program dla przedszkoli pod nazwą „Sen Żyrafy". Zawarł w nim narzędzia stymulujące dzieci do współpracy i działania na rzecz innych z radością – bo z własnej inicjatywy. Uczą, jak zaspokajać własne potrzeby poprzez współpracę i bez rywalizacji lub przemocy.

   

Marta Kułaga – pedagog, coach, właścicielka przedszkola. Jest certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (NVC) oraz coachem certyfikowanym w Szkole Profesjonalnego Coachingu. W 2000 roku założyła Niepubliczne Przedszkole Krasnal w Krakowie. Współtworzy też turkusową organizację Leance sp. z o.o.

   

Paul Epstein – doktor antropologii kulturowej. Od wielu lat pracuje w nurcie edukacji Montessori, jako nauczyciel, badacz, doradca i szef placówek oświatowych. Pochodzi ze Stanów Zjednoczonych i tam też na co dzień pracuje. Jako doradca i mówca pomaga jednak nauczycielom, rodzicom i organizacjom edukacyjnym na całym świecie, również w Polsce.

   

Dušanka Kosanović – lider chorwackiego oddziału Familylab i bliska współpracowniczka Jespera Juula. Z wykształcenia jest psychologiem. Ukończyła także prestiżowy Niemiecko-Duński Instytut Terapii Rodzinnej w Berlinie. Pracuje jako terapeutka, doradczyni rodzinna, trenerka i superwizorka. Pomagała rodzinom dotkniętym traumą wojny na Bałkanach, wspiera kobiety dotknięte nowotworem piersi, prowadzi interwencje kryzysowe oraz terapie dla całych rodzin.

       

Chciałam podziękować za ten webinar. Mam ciarki na plecach od ogromu wiedzy i plany, jak poprawić relacje z dziećmi i innymi ludźmi, a także ze... sobą.

Iwona Rutkowska – o webinarze „Złość… bez przemocy" z Martą Kułagą
 

 

Sprawdź, kogo możesz dołączyć do swojego dream teamu :)P.S. Masz znajomych, którzy mogliby też skorzystać z udziału w kursie? Daj im znać o Flow 2017! Wystarczy, że oznaczysz ich w polu komentarza pod artykułem, dodasz linka do kursu (http://www.strefarozwoju.pl/blogi/wpis/bezplatny-minikurs-flow-2017) i odznaczysz zgodę na publikację wpisu na Facebooku. Pomóż innym dołączyć do uskrzydlającej rewolucji! :)

​ 


     

Prelegent
0

Usługi

Praca z wewnętrznym dzieckiem
Wewnętrzne Dziecko — Powrót do Esencji z Vedantą Aspioti
Vedanta Aspioti
15-18 stycznia 2018
800 zł
Trening MBSR
8-Tygodniowy Trening Mindfulness
Maga Alicja Korbel
15 paź - 03 gru 2017
1 100 zł
Wyprawa
Let it go: odetchnij i odpuść
By The Way Coaching
24-28 kwietnia 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Magiczne Bali: zakochaj się w życiu
By The Way Coaching
15-22 lipca 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Zmysłowa Sri Lanka – rozwój ze szczyptą cynamonu
By The Way Coaching
18-26 stycznia 2018
Cena do ustalenia
Wyjazd "offline"
By The River: w poszukiwaniu równowagi
By The Way Coaching
12-15 października 2017
650 zł
Przygotowanie do akredytacji ICF, PCC
Program "Intuicyjny Coach"
Paulina Barnaś
23 paź - 18 wrz 2017
7 700 zł
Łagodna Bio-Energetyka
Kurs Masażu Dotyk Motyla
Marta Targońska
28 października 2017
290 zł
Grupa zamknięta dla kobiet
Coaching ciała - seksualność w kobiecie
Beata Karpowicz
05 paź - 14 gru 2017
250 zł
[więcej usług]

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe
feedback
feedback