Skuteczność osobista

Wakacje z Praktyką Uważności

0
0
Wakacje z Praktyką Uważności
Warsztaty rozwojowe
24-29 lipca 2017
900 zł
Julia Wahl

Odosobnienie pokazuje metody i dostarcza narzędzi skutecznego radzenia sobie ze stresem w życiu oraz z emocjami, uczy nas akceptacji tego, co się pojawia.
Program odosobnienia opracowany jest w oparciu o trening MBSR (Mindfulness Based Stress Reduction) profesora Jona Kabata-Zinna. Sam program MBSR znacznie podnosi jakość życia i poziom pozytywnych emocji poprzez rozwój odpowiednich sieci neuronalnych w naszym mózgu, obniża poziom lęku, niepokoju i depresji, pomaga utrzymać dyscyplinę w naszej diecie i ćwiczeniach.
Intensywne 6-dniowe odosobnienie w formie warsztatowej oparte jest na technikach uważności (mindfulness) i formach kontemplacyjnych. W programie odosobnienia przewidziane są m.in.: intensywna medytacja (wyciszenia, bez obiektu, współczucia), skanowania ciała ze współczuciem, uważna joga, wizualizacje, ćwiczenia z podejścia compassion (praca z wewnętrznym krytykiem, docenienie siebie, itp.), medytacja w marszu, dyskusje grupowe oraz indywidualne konsultacje z trenerami.Cena za każde odosobnienie (1 & 2): 950 PLN.

Miejsce: Ośrodek Wolnego Wyboru, Czarny Las k. Grodziska Mazowieckiego (Grodzisk Mazowiecki k. Warszawy).


Kto może uczestniczyć w programie?
Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia medytacyjnego. Nie trzeba być też psychologiem ani terapeutą. Odosobnienia są przeznaczone dla wszystkich osób, które pragną zredukować swój stres, popracować z emocjami i zyskać lepszą jakość życia albo po prostu wgłębić się w swoją praktykę... W razie wątpliwości w kwestii, które odosobnienie jest bardziej pożyteczne, jakie są różnice - prosimy o kontakt. Maksymalna liczba uczestników: 24.


Miejsce odosobnienia: Adres: ul. Cisowa 15, Czarny Las (Grodzisk Mazowiecki).

Dojazd: Osoby niezmotoryzowane: Dojazd pociągiem PKP lub kolejką WKD do Grodziska Mazowieckiego, stamtąd możemy Państwa odebrać (w miarę możliwości).Julia E. Wahl – psycholog, psychoterapeuta (szkolenie psychoterapeutyczne w nurcie integracyjnym w Manchester Institute for Psychotherapy, Manchester, Wlk. Brytania, u Richarda Erskine'a, PhD z Institute for Integrative Psychotherapy, Nowy Jork, USA), założyciel i dyrektor The Mind Institute (www.mindinstitute.com.pl), trener uważności (mindfulness) oraz współczucia (compassion). Jedna z założycieli Polskiego Towarzystwa Mindfulness.
Przeprowadziła ponad 40 edycji 8-tyg. Treningu Uważności w Warszawie, Poznaniu, Szczecinie, Toruniu, Gdańsku, Nottingham oraz Derby. Przez kilka lat pracowała w Szpitalu MSW w Otwocku na Oddziale Leczenia Zaburzeń Nerwicowych, gdzie prowadziła terapię indywidualną, grupową, warsztaty na temat złości. Superwizowała się u Marii Marquardt (Katowicki Instytut Psychoterapii) oraz Christophera Germera, PhD (Harvard Medical School).Przeprowadziła szereg warsztatów i szkoleń m.in. na temat psychoterapii, psychopatologii, radzenia sobie z emocjami, uważności oraz współczucia m.in. dla dyrektorów więzień polskich, Komendy Głównej Policji.
Prowadzi bloga juliawahl.natemat.pl, a także pisuje do szeregu różnych gazet (m.in. Coaching, Świat Mózgu, Magazyn Joga).
Obecnie prowadzi program wsparcia dla pacjentów onkologicznych (Compassion for Cancer – CforC) w oparciu o podejście współczucia (Compassion-Focused Therapy – CFT) w ramach doktoratu na University of Derby.
0

Usługi

Praca z wewnętrznym dzieckiem
Wewnętrzne Dziecko — Powrót do Esencji z Vedantą Aspioti
Vedanta Aspioti
15-18 stycznia 2018
800 zł
Trening MBSR
8-Tygodniowy Trening Mindfulness
Maga Alicja Korbel
15 paź - 03 gru 2017
1 100 zł
Wyprawa
Let it go: odetchnij i odpuść
By The Way Coaching
24-28 kwietnia 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Magiczne Bali: zakochaj się w życiu
By The Way Coaching
15-22 lipca 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Zmysłowa Sri Lanka – rozwój ze szczyptą cynamonu
By The Way Coaching
18-26 stycznia 2018
Cena do ustalenia
Wyjazd "offline"
By The River: w poszukiwaniu równowagi
By The Way Coaching
12-15 października 2017
650 zł
Przygotowanie do akredytacji ICF, PCC
Program "Intuicyjny Coach"
Paulina Barnaś
23 paź - 18 wrz 2017
7 700 zł
Łagodna Bio-Energetyka
Kurs Masażu Dotyk Motyla
Marta Targońska
28 października 2017
290 zł
Grupa zamknięta dla kobiet
Coaching ciała - seksualność w kobiecie
Beata Karpowicz
05 paź - 14 gru 2017
250 zł
[więcej usług]

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe
feedback
feedback