Skuteczność osobista

Szkoła Wystąpień Publicznych

0
0
Szkoła Wystąpień Publicznych
Szkolenie
2 160 zł
Iza Ziemińska

Iza Ziemińska

zaprasza do udziału w 4-modułowym kursie:


Szkoła Wystąpień Publicznych 


Zajęcia odbywają się w WarszawieIDEĄ stworzenia szkoły wystąpień publicznych było spojrzenie na zagadnienie wystąpień publicznych przez pryzmat całości procesu komunikacji, dlatego istotnym elementem programu jest praca z narzędziami, które ułatwiają pozostanie w kontakcie ze sobą i innymi w sytuacjach trudnych, o wysokim ładunku emocjonalnym. Wszystkie proponowane moduły są ściśle związane z wystąpieniami publicznymi.W TRAKCIE PROGRAMU:

 • Dowiesz się, co Cię blokuje podczas wystąpień i jak sobie z tym radzić
 • Dotrzesz do swoich zasobów, dzięki którym zyskasz więcej pewności siebie
 • Spojrzysz realnie na obszary do rozwoju i poznasz narzędzia, które Cię wesprą
 • Dowiesz się co robić, aby pozyskać i utrzymać zainteresowanie Twoich słuchaczy
 • Nauczysz się, jak konstruować wystąpienieCELEM proponowanego szkolenia jest przyjrzenie się podstawowym elementom komunikacji z innymi. Wyodrębnimy elementy, które nas blokują i te, które wzmacniają. Zdefiniujemy własne cele i potrzeby. Celem warsztatów jest urealnienie tego, w jaki sposób o sobie myślimy oraz poznanie narzędzi, które pomogą Ci korzystać z własnych zasobów. Podczas szkolenia zapoznamy się z technikami, które pomagają opanować stres oraz efektywnie komunikować się przed kamerą i nie tylko. Korzystając z różnych rozwiązań, wzbogacamy język wystąpień w taki sposób, aby nawiązywać lepszy kontakt z publicznością i skuteczniej się z nią komunikować. Praca z przekonaniami i odkrywanie wzorców utrudniających kontakt ze sobą oraz innymi w sytuacji trudnej emocjonalnie, gdy czujemy, że podlegamy ocenie, pozwala na ich transformację i ułatwia odnalezienie się w tej trudnej sytuacji. Pracujemy na poziomie ciała i psychiki.


Szkolenia są prowadzone metodą warsztatową w oparciu o cykl Kolba, gdzie teoria (mini – wykłady) przeplatana jest praktycznymi przykładami zastosowania oraz doświadczeniami i refleksją uczestników. W swojej pracy z Klientem korzystamy z wielu metod i narzędzi, tak aby wesprzeć Cię w jak najlepszy i najbardziej efektywny sposób. Inspirujemy się Porozumieniem bez Przemocy (NVC), NLP. Pracujemy wykorzystując wizualizację, pracę z metaforą, elementy pracy z ciałem.
Praca w małej grupie max. do 6 osób. Wszystkie zajęcia odbywają się w Warszawie.Uczysz się jak występować przed publicznością, wracasz do domu i łatwiej Ci się porozumieć z partnerem czy zbuntowanym dzieckiem. Wyobraź sobie, że w dotychczas trudnych dla siebie sytuacjach wiesz, co chcesz powiedzieć i mówisz to. Przestajesz myśleć o tym, jak wypadniesz w oczach innych. Dostrzegasz, co jest dla Ciebie ważne i dążysz do celu, wybierasz i nie żałujesz swoich wyborów. SPRAWDŹ JAK TO DZIAŁA!PROGRAM

1 Moduł

Komunikacja, która zbliża

Zasady komunikacji w oparciu metodę Marshalla Rosenberga, która oferuje konkretne narzędzia ułatwiające komunikację również w sytuacjach kryzysowych poprzez koncentrację na 4 obszarach: obserwacji, uczuć, potrzeb i próśb.

6 godzin szkoleniowych.

Koszt uczestnictwa w 1. module: 490 + VAT2 Moduł

Praca z przekonaniami, zasobami, elementy NLP

Pewne społecznie akceptowane wzorce czy przekonania nabyte w dzieciństwie utrudniają nam funkcjonowanie w określonych obszarach naszego życia zawodowego i prywatnego. Warto zajrzeć w głąb i przekonać się, co każdego z nas blokuje, a co dodaje skrzydeł. Celem modułu jest identyfikacja stereotypów i przekonań, które utrudniają nam komunikację w sytuacjach, kiedy mówimy do kilku lub kilkunastu osób i zależy nam na jasnym, przekonującym przekazie, który ma służyć określonym celom. W trakcie warsztatu przyjrzymy się psychologicznym mechanizmom powstawania oraz utrwalania samoograniczających postaw, wytropimy myślowe pułapki hamujące realizację celów podczas wystąpień, a także przyjrzymy się najczęstszym błędom komunikacyjnym. Po zidentyfikowaniu przekonań zaprezentujemy narzędzia, które umożliwią ich zmianę.

6 godzin szkoleniowych.

Koszt uczestnictwa w 2. module: 490 + VAT3 Moduł

Przygotowanie do wystąpień publicznych na poziomie ciała i ducha

Ciało i psychika stanowią jedną całość. Porozumiewamy się poprzez słowa, działania i postawę. Jeśli te elementy są spójne, mamy wpływ na przebieg procesu komunikacji i jesteśmy postrzegani jako osoby godne zaufania, a inni czują się z nami bezpiecznie. Podczas warsztatu skoncentrujemy się na pracy z ciałem, poszukamy elementów blokujących, by je następnie uwolnić. Poprowadzimy proces relaksacji oraz zaprezentujemy techniki oddechowe. Przyjrzymy się z bliska własnym reakcjom w sytuacjach kryzysowych i konfliktowych, poszukamy narzędzi pomocnych w konfrontacji. Zajmiemy się integracją nowych przekonań oraz wyznaczaniem celów, związanych z prezentowaniem siebie na zewnątrz.

6 godzin szkoleniowych.

Koszt uczestnictwa w 3. module: 490 + VAT4 Moduł

Wystąpienia publiczne, część praktyczna

W skład programu części praktycznej wchodzą następujące elementy:

 • Podstawowe informacje dotyczące konstrukcji wypowiedzi, wzmocnienia najważniejszego komunikatu oraz zasad efektywnej komunikacji z publicznością, nie tylko przed kamerą.
 • Postawa, mowa ciała – krótka charakterystyka.
 • Jak opanować stres i kontrolować emocje przed wystąpieniem oraz w momencie wystąpienia.
 • Oko w oko z kamerą – praktyczne ćwiczenia.
 • Analiza wystąpienia, informacja zwrotna dla Uczestnika.
 • Trudne pytania – jak ich uniknąć i jak z nich wybrnąć? Praktyczne porady.

Koszt uczestnictwa w 4. module: 690zł + VATZasady płatności

Warunkiem uczestnictwa w warsztatach jest dokonanie wpłaty zaliczki za warsztaty na konto.
Wpłata zaliczki stanowi rezerwację miejsca.
Wartość zaliczki wynosi 1080 zł + VAT czyli 50% wartości całego kursu.


W przypadku, gdy zgłoszonych uczestników jest więcej niż miejsc – o rezerwacji miejsca decyduje kolejność wpłacanych zaliczek.
W przypadku rezygnacji 3 tygodnie przed terminem rozpoczęcia warsztatu, zaliczka jest zwracana.
W przypadku rezygnacji w terminie późniejszym lub gdy osoba nie zjawi się na warsztacie wniesiona zaliczka nie jest zwracana ze względu koszty organizacyjne.
Istnieje możliwość przekazania zarezerwowanego miejsca innej osobie.


Drugą część płatności należy zrealizować tydzień przed rozpoczęciem trzeciego modułu.
Jeśli osoba nie może uczestniczyć w zajęciach, ma możliwość realizacji programu danego modułu podczas sesji indywidualnej, która trwa 120 minut.


Wszyscy uczestnicy otrzymują materiały ze szkolenia drogą mailową po każdym module.
Warunkiem udziału oraz uzyskania certyfikatu jest uczestnictwo we wszystkich modułach, podczas zajęć z grupą lub indywidualnie.


Wszystkie zajęcia odbywają się Warszawie. Osoby spoza Warszawy mają możliwość realizacji programu trzech pierwszych modułów poprzez pracę indywidualną za pośrednictwem skype'a. Czwarty moduł jest realizowany wówczas również w trakcie sesji indywidualnej, ale wtedy konieczny jest przyjazd do Warszawy.
0

Usługi

Praca z wewnętrznym dzieckiem
Wewnętrzne Dziecko — Powrót do Esencji z Vedantą Aspioti
Vedanta Aspioti
15-18 stycznia 2018
800 zł
Trening MBSR
8-Tygodniowy Trening Mindfulness
Maga Alicja Korbel
15 paź - 03 gru 2017
1 100 zł
Wyprawa
Let it go: odetchnij i odpuść
By The Way Coaching
24-28 kwietnia 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Magiczne Bali: zakochaj się w życiu
By The Way Coaching
15-22 lipca 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Zmysłowa Sri Lanka – rozwój ze szczyptą cynamonu
By The Way Coaching
18-26 stycznia 2018
Cena do ustalenia
Wyjazd "offline"
By The River: w poszukiwaniu równowagi
By The Way Coaching
12-15 października 2017
650 zł
Przygotowanie do akredytacji ICF, PCC
Program "Intuicyjny Coach"
Paulina Barnaś
23 paź - 18 wrz 2017
7 700 zł
Łagodna Bio-Energetyka
Kurs Masażu Dotyk Motyla
Marta Targońska
28 października 2017
290 zł
Grupa zamknięta dla kobiet
Coaching ciała - seksualność w kobiecie
Beata Karpowicz
05 paź - 14 gru 2017
250 zł
[więcej usług]

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe
feedback
feedback