Skuteczność osobista
Sekrety Mistrzów Życia – Danuta i Jerzy Adamczykowie

Sekrety Mistrzów Życia – Danuta i Jerzy Adamczykowie

Jaka główna wartość jest atrybutem szczęśliwego życia? Swoją receptę na to, jak czerpać z niego pełnymi garściami każdego dnia, przedstawiają w cyklu Strefy Rozwoju „Sekrety mistrzów życia" Danuta i Jerzy Adamczykowie, najbardziej doświadczeni nauczyciele masażu polinezyjskiego w Polsce. Danuta i Jerzy Adamczykowie – najbardziej doświadczeni nauczyciele polinezyjskiego masażu w Polsce.

Danusia zajmuje się masażem polinezyjskim od 1999 r. Jej pierwszą nauczycielką była Susan Pai'iniu Floyd. Uczyła się również masażu Ma-uri u Hemiego Foxa w Ma-uri Institute for Polynesian Healing Arts. Warsztaty trenerskie Kino Mana i Hula Intensive odbyła w Aloha International na Hawajach. Prowadzi kursy masażu Lomi Lomi Nui.

Jurek zajął się masażem w 2004 r. Zaczął od kursu Ma-uri u własnej żony. Lomi Lomi Nui również uczył się najpierw u Danusi, a później u Susan Pai'iniu Floyd. Po kursie Kino Mana i Hula Intensive w Aloha International na Hawajach rozpoczął pracę nauczyciela.Rytuał poranny – jak wygląda pierwsze 60 minut Waszego dnia?

​Po przebudzeniu w piżamach i boso wybiegamy do ogrodu. Nie zważamy na pogodę. Pięknie biega się po rosie, a jeszcze ciekawiej i przyjemnie po miękkim śniegu. Potem Kalana Hula, czyli hawajska praca z żywiołami – forma ładowania się maną. Po powrocie proste śniadanie - przeważnie kasza jęczmienna lub płatki owsiane gotowane na wodzie, z suszonymi owocami i dodatkiem sezonowych. Czasem jest to chleb orkiszowy lub żytni na zakwasie, z warzywami lub pastami z nasion, pieczony w domu.

Jakie 1-3 książek najczęściej dajecie w prezencie/rekomendujecie i dlaczego?

​Właściwie już nie dajemy książek, lecz zachęcamy do ich przeczytania. Jak ktoś się zainteresuje, pożyczamy lub dajemy, albo sam je sobie kupuje. Przekonaliśmy się, że nie zawsze to, co nas zachwyca, podoba się innym, potem książka ląduje na półce. Naszym ulubionym autorem, jeśli chodzi o literaturę huny, jest Serge Kahili King. Polecamy jego książki Szaman miejski czy Bądź mistrzem ukrytego ja. Pokazują one, jak zmieniać swoje życie za pomocą pradawnej wiedzy hawajskich szamanów.

Kiedy myślicie o słowie „sukces" – kto jako pierwszy przychodzi Wam do głowy i dlaczego?

​Dla nas sukcesem jest życie w wolności, radości i szczęściu. Kochamy siebie i naszą pracę, która jest dla nas wielką radością. Przykładem na życie są Mary i Alan Earle z Australii, nazywani Pielgrzymami Światła.


Gdybyście do końca życia mogli wykonywać tylko jedną praktykę rozwojową, którą byście wybrali i dlaczego?

​Już wybraliśmy – jest to nauczanie Kino Mana, hawajskiej pracy z ciałem, której znaczącym elementem jest masaż Lomi Lomi Nui. To niezwykły masaż wykonywany w duchu Aloha, z najwyższym szacunkiem dla osoby masowanej.

Jeśli mielibyście do dyspozycji billboard – co bycie na nim napisali?

Kochaj siebie, a będziesz mógł darzyć bezwarunkową miłością każdego człowieka.


Polecamy:


Zobacz również:

Mistrzowie życia: Satyarthi Peloquin

Jakie smoothie postawi Cię w mig na nogi? Które medytacje są szczególnie dobre, by z pozytywną energią zacząć dzień? I jaka lektura najbardziej wzmocni Twoje plecy? Poznaj nawyki i przemyślenia na temat sukcesu Sathyarthiego Peloquina, twórcy metody mięśniowo-powięziowego rozluźniania. Satyarthi Peloquin – specjalista z ponad 40-letnim doświadczeniem w dziedzinie pracy z ciałem. Prowadzi szkolenia, których tematem jest m.in. współuzależnienie, seminaria „Ścieżka miłości
http://strefarozwoju.pl/blogi/wpis/mistrzowie-zycia-satyarthi-peloquin

Mistrzowie życia - Cecilio Regojo

Co warto wiedzieć o swojej rodzinie, by faktycznie móc żyć własnym życiem? O jakich dwóch rzeczach warto pamiętać niezależnie od pory dnia? Filary swojej filozofii życiowej w kolejnej odsłonie cyklu sekretów mistrzów życia zdradza przedsiębiorca i międzynarodowy nauczyciel ustawień systemowych Cecilio Regojo. ​Cecilio Regojo – ma ponad 40-letnie doświadczenie jako przedsiębiorca. Z wykształcenia jest inżynierem, ukończył też liczne studia podyplomowe, m.in. z zakresu zarządzania przedsiębiorstwem. Posiada certyfikat Master Trainer INFOSYON, jest również międzynarodowym trenerem ustawień organizacyjnych. Prowadzi szkolenia w ponad 20 krajach, a jego kursy ukończyły setki osób na całym świecie. ​Rytuał poranny – jak zaczynasz dzień? ​Nie mam żadnego szczególnego rytuału porannego. Natomiast niezależnie od pory dnia zwracam szczególną uwagę na to, by być obecnym tu i teraz: jak coś robię – czy wykonuję jakieś zadanie, idę na spotkanie, czy prowadzę warsztaty – to staram się z jednej strony być w tym doświadczeniu na sto procent, z drugiej mieć też jasną intencję – wiedzieć, jaki ma być rezultat. ​1–3 ​książki, które dajesz w prezencie/polecasz?​Od książek wolę żywe doświadczenie. Dlatego nieczęsto daję je w prezencie. Ale podoba mi się uniwersalny przekaz książki Mnich, który sprzedał swoje Ferrari Robina S. Sharmy.​Kiedy myślisz o słowie „sukces
http://strefarozwoju.pl/blogi/wpis/mistrzowie-zycia-cecilio-regojo

Mistrzowie życia – Arjuna Ardagh

Jakie ​nawyki sprzyjają sukcesowi? I jakimi lekturami warto się inspirować, by budować lepsze relacje? Na łamach „Sekretów mistrzów życia
http://strefarozwoju.pl/blogi/wpis/arjuna-ardagh

Sekrety mistrzów życia: Roger Marklund

Jaka może być definicja sukcesu? I jakimi porannymi zwyczajami warto się inspirować, by być szczęśliwym? W tej części cyklu „Sekrety mistrzów życia
http://strefarozwoju.pl/blogi/wpis/roger-marklund
Nauczyciel
0

Usługi

Wykład, ćwiczenia i dyskusja
Warsztat Aktywnego Słuchania
Instytut Rozwoju Osobistego EUPHONIA
14-15 października 2017
510 zł
Praca z wewnętrznym dzieckiem
Wewnętrzne Dziecko — Powrót do Esencji z Vedantą Aspioti
Vedanta Aspioti
15-18 stycznia 2018
800 zł
Trening MBSR
8-Tygodniowy Trening Mindfulness
Maga Alicja Korbel
15 paź - 03 gru 2017
1 100 zł
Wyprawa
Let it go: odetchnij i odpuść
By The Way Coaching
24-28 kwietnia 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Magiczne Bali: zakochaj się w życiu
By The Way Coaching
15-22 lipca 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Zmysłowa Sri Lanka – rozwój ze szczyptą cynamonu
By The Way Coaching
18-26 stycznia 2018
Cena do ustalenia
Wyjazd "offline"
By The River: w poszukiwaniu równowagi
By The Way Coaching
12-15 października 2017
650 zł
[więcej usług]

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe
feedback
feedback