Skuteczność osobista

Power-up Break

0
1
Power-up Break
Warsztaty rozwojowe
15 września 2017
cena do ustalenia
Akademia Strefy Rozwoju

Ekstra moc dla pracowników Twojej firmy w obliczu kluczowych wyzwań


Kiedy stawiasz zespół przed ważnym wyzwaniem, upewnij się, że w kluczowym momencie wystarczy mu mocy. Pomysłowość, wytrwałość, skupienie, otwartość na współpracę, odwaga - to zasoby, których chcesz mieć pod dostatkiem podczas warsztatów kreatywnych lub szkoleniowych, narad kryzysowych, czy sprintów przed ważnym deadlinem. Możemy zapewnić je Twoim ludziom realizując krótkie, regenerujące i energetyzujące przerwy w pracy.


Włącz supermoc

Nagłe zmiany rynkowe, sytuacje kryzysowe (czyli zagrożenie) lub wiele godzin pracy bez przerwy, niepewność, brak snu, tygodnie wytężonej pracy nad projektem (czyli długotrwała mobilizacja) powodują, że w organizmie człowieka podnosi się poziom kortyzolu – hormonu stresu. To z kolei redukuje aktywność kory nowej – tej części mózgu, która pozwala nam tworzyć, planować i współpracować. Okazuje się więc, że Twoi ludzie tracą swój twórczy potencjał, dokładnie wtedy kiedy Twoja organizacja najbardziej go potrzebuje.


Nie zmienisz zasad neurobiologii. Możesz jednak z nich skorzystać. Poziom kortyzolu można łatwo obniżyć poprzez wysiłek fizyczny i ćwiczenia oddechowe. Potężnym wzmacniaczem pomysłowości, odwagi i otwartości na współpracę jest natomiast oksytocyna. To tzw. hormon szczęścia wydzielany kiedy doświadczamy aktów wdzięczności, hojności lub bliskości.


Nie tylko przytulanie

Paul J. Zak, amerykański neurobiolog, wyliczył że 7 przytuleń dziennie zapewnia człowiekowi dobry nastrój i trwały dostęp do twórczego potencjału. Możesz wprowadzić zwyczaj przytulania w swojej organizacji, albo zastąpić go lub wzmocnić:

  • treningiem uważności,
  • ćwiczeniami oddechowymi,
  • ćwiczeniami w ruchu i w interakcji z ludźmi,
  • automasażem.


Można je wykonywać nie luzując nawet krawata. Komponują się w 20-minutowe zestawy dopasowane do konkretnych okoliczności w ciągu dnia.


Doładowanie na żądanie

Usługa Power-up Break to gotowe rozwiązanie, które możesz zastosować zawsze, kiedy tego potrzebujesz. Doświadczony trener zjawi się w Twojej firmie i poprowadzi 20-minutowe zajęcia z zespołem liczącym do 20 osób. Pomoże członkom zespołu zregenerować się i odzyskać potencjał twórczy i decyzyjny.


Powe-up Break szczególnie dobrze podnosi potencjał ludzi podczas

  • warsztatów kreatywnych,
  • szkoleń,
  • całodniowych sesji roboczych lub decyzyjnych,
  • prac zespołów kryzysowych,
  • sprintów zamykających ważne projekty.


Świetnie sprawdza się również w pracy indywidualnej jako przygotowanie do ważnego wystąpienia lub wsparcie dla osoby pozostającej pod długotrwałą presją.


Power-up Break nie tylko maksymalizuje potencjał ludzi podczas pojedynczych wydarzeń, ale także wyposaża ich w umiejętności, które mogą stosować samodzielnie na co dzień zawsze kiedy tego potrzebują.


Sprawdzone narzędzia, trwałe rozwiązanie

Program ćwiczeń Power-up Break oraz metodologia prowadzenia ich podczas zajęć z pracownikami organizacji biznesowych został opracowany przez czołowych ekspertów w dziedzinie mindfulness, jogi, medytacji, masażu i pracy z oddechem, a także przez doświadczonych trenerów biznesu.


Kåre Landfald​ - twórca Zen Coachingu, dawny pracownik ONZ oraz norweskiego MSW, konsultant, coach, mediator, menedżer i nauczyciel rozwoju osobistego oraz zarządzania zmianą w organizacjach.


Beta Lisboa - twórczyni powięziowej jogi yin, specjalizuje się w uwalnianiu traumy. Ma ponad dwudziestoletnie doświadczenie w facylitowaniu integracji pomiędzy umysłem a ciałem. Uczyła się u Pattabhi Jois, Sarah Powers, Baron Baptiste, Prem Baba i Mooji.


Ilona Pawluk - joginka i nauczycielka jogi oraz pranayamy. Od ponad 20 lat prowadzi treningi, szkoli trenerów i tworzy programy rozwojowe. Zakładała fundację Art of Living w Polsce. Jest certyfikowaną trenerką Transformational Breath®


Michał Godlewski - ekspert psychologii oddechu, założyciel Instytutu Oddechu, popularyzator świadomego oddychania, coach, mówca motywacyjny. Zwolennik podejścia integratywnego, łączy pracę z oddechem transmodalnym.


Marta Targońska - jedyny w Polsce Certyfikowany Praktyk Łagodnej Bio-Energetyki dr Evy Reich oraz Certyfikowana Nauczycielka Masażu Dotyk Motyla dr Evy Reich. Posiada również dyplom Refleksologa w Międzynarodowej Akademii Refleksologii i Terapii Meridianowej oraz Certyfikat Terapeutki BeBo® – praca z mięśniami dna miednicy.


Marzena Barszcz - fizjoterapeutka, masażystka i terapeutka manualna. Nauczycielka teorii masażu i masażu leczniczego. Zajmuje się analizą bioenergetyczną Lowena i analizą grupową. Ukończyła m.in. Certified Training Program the Florida Society for Bioenergetic Analysis, Kurs Terapii Manualnej w Modelu Holistycznym, kurs Integracyjnego Masażu Bodywork.
1

Usługi

Wykład, ćwiczenia i dyskusja
Warsztat Aktywnego Słuchania
Instytut Rozwoju Osobistego EUPHONIA
14-15 października 2017
510 zł
Praca z wewnętrznym dzieckiem
Wewnętrzne Dziecko — Powrót do Esencji z Vedantą Aspioti
Vedanta Aspioti
15-18 stycznia 2018
800 zł
Trening MBSR
8-Tygodniowy Trening Mindfulness
Maga Alicja Korbel
15 paź - 03 gru 2017
1 100 zł
Wyprawa
Let it go: odetchnij i odpuść
By The Way Coaching
24-28 kwietnia 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Magiczne Bali: zakochaj się w życiu
By The Way Coaching
15-22 lipca 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Zmysłowa Sri Lanka – rozwój ze szczyptą cynamonu
By The Way Coaching
18-26 stycznia 2018
Cena do ustalenia
Wyjazd "offline"
By The River: w poszukiwaniu równowagi
By The Way Coaching
12-15 października 2017
650 zł
Przygotowanie do akredytacji ICF, PCC
Program "Intuicyjny Coach"
Paulina Barnaś
23 paź - 18 wrz 2017
7 700 zł
[więcej usług]

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe
feedback
feedback