Skuteczność osobista
Miłość w hawajskim rytmie

Miłość w hawajskim rytmie

​Czy istnieje recepta na trwałą, zgodną, a jednocześnie ciekawą i satysfakcjonującą miłosną relację? Według Danuty i Jerzego Adamczyków, najbardziej doświadczonych nauczycieli polinezyjskiego masażu w Polsce, tak. Jej składniki to m.in.: szacunek, akceptacja, uważność i miłość…, przede wszystkim do samego siebie.​Podczas webinaru wielokrotnie podkreślaliście, że dzięki tradycji hawajskiej Wasz 44-letni związek osiągnął wyższy poziom. Gdybyście mieli podać trzy kluczowe wartości, o które bogatsza jest dzięki niej Wasza relacja, to co by to było? 

 

Nie masz jeszcze dostępu do Uskrzydlającej Biblioteki?

 

Dowiedz się jak możesz z niej korzystać:

oglądać nagrania ponad 60 webinarów z ekspertami z całego świata oraz rekomendowane przez nich ćwiczenia rozwojowe do samodzielnego stosowania na co dzień.

 

Dowiedz się więcej

 

 

Przede wszystkim „akceptacja", czyli umiejętność przyjęcia do wiadomości tego, kim jest partner, bez oceniania czy osądzania. Nie znaczy to uwielbienia, lecz pogodzenie się z tym, co jest. Dzięki temu nie tworzymy sobie w myślach własnej wizji partnera i nie zmuszamy go, by się jej podporządkował. W naszym związku takie podejście pozwala nam każdego dnia uczyć się sobie na nowo, bez skupiania na wzajemnych oczekiwaniach.

Kolejną rzeczą, o której warto by wspomnieć, jest znaczenie jednej z zasad huny – zasady makia („energia podąża za uwagą") – w kontekście patrzenia na partnera. Chodzi o skupianie się przede wszystkim na tych jego cechach, które w nim podziwiamy, lubimy czy kochamy. Dzięki temu dodatkowo je umacniamy, a u siebie uruchamiamy ciekawość i otwartość na drugą osobę.

Trzecią zaczerpniętą z tradycji hawajskiej wartością, która miała fenomenalny wpływ na naszą relację, jest masaż lomi lomi nui. Wprowadził w nasz związek zupełnie nowy wymiar czułości, bliskości i szacunku. ​Mówiąc o szacunku i miłości w relacji intymnej, podkreślaliście konieczność zbudowania mocnego związku z… samym sobą…We współczesnym świecie wielu ludzi nie potrafi kochać siebie, tymczasem bez tego nie da się zbudować relacji z drugim człowiekiem, szanować jego odrębności i indywidualnej perspektywy oglądu świata. Możemy bowiem dawać innym wyłącznie to, co mamy w sobie. W webinarze przedstawiliśmy bardzo proste ćwiczenia, które można wykonywać codziennie, by wzmacniać poczucie własnej wartości i bycia w centrum własnego wszechświata.

Dopiero kiedy wypracujemy już miłość, szacunek do samych siebie i uważność, możemy wysłać do wszechświata informację, jakiego partnera pragniemy mieć, a – jako że energia podąża za uwagą – na pewno go spotkamy. Danuta i Jerzy Adamczykowie – najbardziej doświadczeni nauczyciele polinezyjskiego masażu w Polsce.
Danusia zajmuje się masażem polinezyjskim od 1999 r. Jej pierwszą nauczycielką była Susan Pai'iniu Floyd. Uczyła się również masażu Ma-uri u Hemiego Foxa w Ma-uri Institute for Polynesian Healing Arts. Warsztaty trenerskie Kino Mana i Hula Intensive odbyła w Aloha International na Hawajach. Prowadzi kursy masażu Lomi Lomi Nui.
Jurek zajął się masażem w 2004 r. Zaczął od kursu Ma-uri u własnej żony. Lomi Lomi Nui również uczył się najpierw u Danusi, a później u Susan Pai'iniu Floyd. Po kursie Kino Mana i Hula Intensive w Aloha International na Hawajach rozpoczął pracę nauczyciela.Już teraz dołącz do setek osób, które zainspirowały się naszymi webinarami i skorzystaj z dostępu do naszej Uskrzydlającej Biblioteki Webinarów.


Nauczyciel
0

Usługi

Praca z wewnętrznym dzieckiem
Wewnętrzne Dziecko — Powrót do Esencji z Vedantą Aspioti
Vedanta Aspioti
15-18 stycznia 2018
800 zł
Trening MBSR
8-Tygodniowy Trening Mindfulness
Maga Alicja Korbel
15 paź - 03 gru 2017
1 100 zł
Wyprawa
Let it go: odetchnij i odpuść
By The Way Coaching
24-28 kwietnia 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Magiczne Bali: zakochaj się w życiu
By The Way Coaching
15-22 lipca 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Zmysłowa Sri Lanka – rozwój ze szczyptą cynamonu
By The Way Coaching
18-26 stycznia 2018
Cena do ustalenia
Wyjazd "offline"
By The River: w poszukiwaniu równowagi
By The Way Coaching
12-15 października 2017
650 zł
Przygotowanie do akredytacji ICF, PCC
Program "Intuicyjny Coach"
Paulina Barnaś
23 paź - 18 wrz 2017
7 700 zł
Łagodna Bio-Energetyka
Kurs Masażu Dotyk Motyla
Marta Targońska
28 października 2017
290 zł
[więcej usług]

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe
feedback
feedback