Skuteczność osobista
Joga - nuda czy akrobacja? Sprawdź w czerwcu na swojej skórze!

Joga - nuda czy akrobacja? Sprawdź w czerwcu na swojej skórze!

Z czym kojarzy Ci się joga? Czy te ćwiczenia wydają Ci się zbyt nudne i powolne, a może za trudne czy wręcz akrobatyczne? A może ćwiczysz regularnie i z radością witasz miesiąc, w którym w końcu można poćwiczyć na świeżym powietrzu? Czerwiec stwarza wiele możliwości, by pogłębić swoją wiedzę na temat jogi, wejść jeszcze bardziej świadomie w swoją praktykę lub postawić na macie swoje pierwsze kroki.Czerwcówka z Jogą14-18 czerwca – joga w Ośrodku Rozwojowym Oddechowo pod Warszawą, wyjazd organizowany przez wieloletniego nauczyciela i propagatora jogi Wiktora Morgulca, zajęcia prowadzone przez jednego z ulubionych przez praktykujących nauczycieli Adama Jana, który doświadczenie zdobywał w Indiach. Joga w Urlach -  w nowo powstałym Ośrodku Rozwojowym OddechowoOd Wiktora dowiedz się, dlaczego joga poprawia stan kręgosłupa:
15-18 czerwca Joga w Złotym Potoku z profesorem Januszem Szopą, kierownikiem Katedry Zarządzania Sportem i Turystyką AWF w Katowicach, instruktorem relaksacji, kinezypsychoprofilaktyki i ćwiczeń jogi, który wypromował 850 instruktorów! Tych, którzy jeszcze nie mieli szczęścia spotkać się z Januszem, zachęcamy do lektury wywiadu, w którym zdradza swoje sposoby na to, jak być młodym i pełnym energii każdego dnia oraz podpowiada, jaka asana może jednocześnie poprawiać nastrój i działać uspokajająco.


17 czerwca możesz i poćwiczyć i pomóc – poćwiczyć z Justyną Jaworską, wykwalifikowaną nauczycielką ashtangi w AnyaYoga, i wspomóc fundację BE AWARE AND SHARE, która umożliwia edukację uchodźcom w Chios w Grecji.

Zobacz, jak ćwiczy Justyna i sprawdź, czy chcesz tak ćwiczyć jak ona:)
21 czerwca przygotujemy Cię do Międzynarodowego Dnia Jogi dzięki replayowi webinaru (na webinar możesz zarejestrować się już teraz TUTAJ) „Piękno jest w Tobie" z Kasią Bem, nauczycielką jogi i medytacji, autorką książki „Happy Detoks" i „Happy Uroda". Obejrzyj zajawkę webinaru i dowiedz się, czy potrzebujesz detoksu!
Międzynarodowy Dzień Jogi


23-25 czerwca Święto Jogi dosłownie eksploduje w całej Polsce!Najważniejsze wydarzenia to:


25 czerwca Spotkanie pod tytułem Joga - Less Stress odbędzie się jak co roku na Polach Mokotowskich w Warszawie i innych miastach w całej Polsce – pełna rozpiska miast tutaj


Podczas tego spotkania będzie można zapoznać się także z najnowszym wydaniem magazynu Joga. Natalia Kraus, red. Naczelna magazynu odpowiada na pytanie o rosnącej popularności jogi:
Część joginów będzie świętować dłużej i wyjedzie już 21 czerwca na Festiwal Jogi do Sulisławia oraz na IV. Międzynarodową Konferencję Naukowa Jogi i AjurwedyMy też tam będziemy i będziemy nadawać na żywo! Stay tunned!Wszyscy, którzy chcą poćwiczyć na świeżym powietrzu w Warszawie lub sprawdzić, co oprócz tego dzieje się w Polsce w temacie „joga" – wystarczy, że wpiszą słowo „joga" w wyszukiwarce na stronie strefarozwoju.pl, a propozycje same się wysypią, bo można poćwiczyć w Łazienkach czy Prochowni Żoliborz.Już niedługo także przegląd wyjazdów i warsztatów wakacyjnych - chcesz coś polecić lub sam organizujesz? Napisz do nas na info@strefarozwoju.pl.
Redaktor
0

Usługi

Wykład, ćwiczenia i dyskusja
Warsztat Aktywnego Słuchania
Instytut Rozwoju Osobistego EUPHONIA
14-15 października 2017
510 zł
Praca z wewnętrznym dzieckiem
Wewnętrzne Dziecko — Powrót do Esencji z Vedantą Aspioti
Vedanta Aspioti
15-18 stycznia 2018
800 zł
Trening MBSR
8-Tygodniowy Trening Mindfulness
Maga Alicja Korbel
15 paź - 03 gru 2017
1 100 zł
Wyprawa
Let it go: odetchnij i odpuść
By The Way Coaching
24-28 kwietnia 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Magiczne Bali: zakochaj się w życiu
By The Way Coaching
15-22 lipca 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Zmysłowa Sri Lanka – rozwój ze szczyptą cynamonu
By The Way Coaching
18-26 stycznia 2018
Cena do ustalenia
Wyjazd "offline"
By The River: w poszukiwaniu równowagi
By The Way Coaching
12-15 października 2017
650 zł
Przygotowanie do akredytacji ICF, PCC
Program "Intuicyjny Coach"
Paulina Barnaś
23 paź - 18 wrz 2017
7 700 zł
[więcej usług]

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe
feedback
feedback