Skuteczność osobista
Ekspercki przegląd prasy – Aneta Jagielińska-Latoszek

Ekspercki przegląd prasy – Aneta Jagielińska-Latoszek

Gdzie szukać informacji na temat ekspertów z różnych dziedzin spoza głównego nurtu? Dlaczego najlepszym lekarzem każdego człowieka jest on sam? I co jest niezbędne do wkroczenia na drogę samouzdrawiania? Do aktywnego uczestnictwa w tym procesie i nie tylko zachęca w eksperckim przeglądzie prasy refleksolog Aneta Jagielińska-Latoszek.


Aneta Jagielińska-Latoszek – z wykształcenia psycholog i psychoterapeutka, z zamiłowania i zawodu refleksolog i masażysta on zon su. Te dwie ścieżki łączy w jedną pasję pomagania ludziom w drodze do pełni zdrowia i harmonii, z której zrodziła się marka Stopy Cesarzowej. Prowadzi własny gabinet, w którym skupia się na przywracaniu i zachowaniu zdrowia, promowaniu odpowiedniego stylu życia i dbania o siebie i własny dobrostan. Na co dzień przywraca ludziom wiarę i udowadnia, że dobre zdrowie i samopoczucie jest możliwe. Prowadzi również warsztaty, wykłady, organizuje wyjazdy rozwojowe i oczyszczające (Mama Kamp, Babeczki na detoksie).Temat, który jest dla mnie szczególnie żywyPoszukuję w życiu harmonii, równowagi między pracą a życiem osobistym, między aktywnością a pasywnością, wewnętrznego spokoju i balansu. Na co dzień towarzyszy mi pytanie, jak emocje, myśli wpływają na samopoczucie, ujawniają się w ciele pod postacią chorób i niedomagań. I – co najważniejsze – jak uleczyć ciało i psychikę, które dla mnie są nierozerwalnie związane. Wierzę, że człowiek jest jednością psycho-duchowo-fizyczną, a wyzwania, choroby, które spotykają go na ścieżce życia, służą do rozwoju, ciągłego doskonalenia i poszerzania świadomości. Zapraszam na tę drogę.Najważniejsze źródła inspiracjiSerwisy internetowe

  • Refleksologia.com – strona internetowa Polskiego Instytutu Refleksologii, na której szukam informacji o nowych szkoleniach, odpowiedzi na nurtujące mnie pytania zawodowe i konkretnych wskazówek do pracy.

  • Niezaleznatelewizja.pl – niezależne opinie ekspertów, np. Jerzego Zięby, w różnych dziedzinach spoza głównego nurtu. Jeżeli potrzebuję informacji na jakiś temat czy nowej metody wspomagania zdrowia, szukam właśnie tam. Polecam filmiki z moją nauczycielką Wandą Budzanowską-Bratko, np. „Czytanie mapy stóp".

  • Jadłonomia – blog o jedzeniu, a ja uwielbiam smacznie i zdrowo jeść. Jestem przekonana, że to, czym się żywimy, wpływa na nasze zdrowie, samopoczucie i to, kim jesteśmy, dlatego przywiązuję do sposobu żywienia dużą wagę. Swoim klientom również zalecam odpowiednią dietę, gdyż wtedy efekty zdrowotne są zdecydowanie szybsze.Filmy


  • Oczyszczająca mantra Ra Ma Da Sa Sa oczyszcza na wielu poziomach: fizycznym, psychologicznym, duchowym. Zwana jest też mantrą serca, ponieważ je otwiera, uspokaja i harmonizuje całe ciało.


  • Ćwiczenia qigong z Daisy Lee i Franceskiem Garripolim to rodzaj chińskiej gimnastyki zdrowotnej. Z tym fragmentem ćwiczę codziennie rano. Jest to qigong oczyszczający, podnosi również poziom witalności, usprawnia oddychanie, wpływa na wszystkie narządy wewnętrzne.


  • Ewelina Gawłowska, założycielka Life Success Company opowiada o efektywnym kreowaniu przyszłości, wpływie ograniczających przekonań na to, w którym miejscu jesteśmy w życiu, i o roli podświadomości w ich przeprogramowywaniu. Trochę przegadane, ale inspirujące. Czasem oglądam nagrania Eweliny, dopingują mnie do zmiany moich nawyków i rozwoju zawodowego.Artykuły:

Książki:


  • „Anatomia duszy. Siedem poziomów siły i uzdrawiania" Caroline Myss – książka, która pokazuje, że źródło wszelkich naszych niedomagań leży w nas samych i tylko my jesteśmy w stanie sobie skutecznie pomóc, przy inspiracji i wsparciu specjalistów. Autorka przekonuje, że zdrowienie zaczyna się od naszej duszy, i – co ważne – krok po kroku demonstruje, jak to osiągnąć.

  • „Odżywianie dla zdrowia" Paula Pitchforda – nieustające źródło wiedzy i inspiracji, nie tylko na temat żywienia, które przystępnie przedstawia medycynę chińską i jej główne założenia
Cytaty


„Uzdrawianie wymaga aktywności. Nie jest to proces bierny. Musimy sięgnąć do swoich wewnętrznych zasobów, by znaleźć w sobie wolę porzucenia przestarzałych przekonań i zachowań i zobaczyć siebie w nowym, zdrowym świetle – by odrzucić kule i iść samodzielnie" – Caroline Myss. Uważam, że to ode mnie zależy, jak się będę czuła, na co będę chorowała i ile będę miała pracy. To ja jestem kreatorką mojego życia, a każdy mój pacjent, aby wyzdrowieć, powinien wziąć odpowiedzialność za swój proces leczenia i być jego aktywnym uczestnikiem. Tylko wtedy możliwe jest pełne zdrowie!Jeśli szukasz więcej inspiracji i sposobów na samouzdrawianie, sprawdź nadchodzące wydarzenia organizowane przez Anetę!


Wpisz swój nagłówek tu
Prelegent
0

Usługi

Praca z wewnętrznym dzieckiem
Wewnętrzne Dziecko — Powrót do Esencji z Vedantą Aspioti
Vedanta Aspioti
15-18 stycznia 2018
800 zł
Trening MBSR
8-Tygodniowy Trening Mindfulness
Maga Alicja Korbel
15 paź - 03 gru 2017
1 100 zł
Wyprawa
Let it go: odetchnij i odpuść
By The Way Coaching
24-28 kwietnia 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Magiczne Bali: zakochaj się w życiu
By The Way Coaching
15-22 lipca 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Zmysłowa Sri Lanka – rozwój ze szczyptą cynamonu
By The Way Coaching
18-26 stycznia 2018
Cena do ustalenia
Wyjazd "offline"
By The River: w poszukiwaniu równowagi
By The Way Coaching
12-15 października 2017
650 zł
Przygotowanie do akredytacji ICF, PCC
Program "Intuicyjny Coach"
Paulina Barnaś
23 paź - 18 wrz 2017
7 700 zł
Łagodna Bio-Energetyka
Kurs Masażu Dotyk Motyla
Marta Targońska
28 października 2017
290 zł
[więcej usług]

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe
feedback
feedback