Skuteczność osobista

Czym jest mindfulness?

​Dowiedz się czym jest trening uważności Mindfulness i jakie są korzyści z jego stosowania.

"Niech będzie mi dane być dziś na służbie" - Maciej Wielobób

​Jak zaczynać dzień niczym sufi? I czego możesz się nauczyć od hinduskiego mistyka Hazrata Inayata Khana? Szczegóły w wywiadzie z nauczycielem medytacji Maciejem Wielobobem.

O rety! Wakacje! - czyli odpocznij jak Wiking

Wybierasz się na urlop i wyobrażasz sobie, że wszystko będzie idealnie: słońce będzie grzało, napełnisz się energią, nasycisz smakołykami, w końcu znajdziesz czas na dokończenie książki, rozmowy z partnerem i delektowanie ciszą? A tu już pierwszego dnia urlopu wszystko zaczyna się rozjeżdżać - dzieci się kłócą, Tobie siada nastrój, deszcz pada z nieba i nie działa wifi.

Mindfulness - podstawowe zasady

Mindfulness, uważność, medytacja to tematy, o których coraz częściej pisze się i mówi, nie tylko w mediach ale też na spotkaniach firmowych czy w codziennych rozmowach ze znajomymi i bliskimi.

Trening redukcji stresu oparty na Uważności - MBSR

Tęsknisz za większym spokojem, równowagą psychiczną, skupieniem i radością w swoim życiu? Masz wrażenie, że twoje życie pędzi jak kolejka górska a ty nie wiesz jak się zatrzymać? Czasami brak ci tchu, a kołaczące się po głowie myśli nie pozwalają Ci zasnąć? Chcesz zmienić swoje nawyki? Zamienić pośpiech na spokój, napięcie na stan relaksu? Chcesz być bardziej świadomym i umieć radzić sobie z trudnymi emocjami? Chcesz cieszyć się lepszym zdrowiem i mieć więcej energii? Zapraszam na Trening MBSR- 8 tygodniowy treing redukcji stresu oparty na uważności (mindfulness).

Ekspercki Przegląd Prasy – Anna Piwowarska

Od kogo można uczyć się budowania własnej marki w duchu autentyczności? W jaki sposób podróżowanie poszerza horyzonty? I dlaczego perfekcjonizm jest ślepym zaułkiem, a bezpieczeństwo – kosztowną iluzją? Szczegóły w eksperckim przeglądzie prasy copywriterki i podróżniczki Anny Piwowarskiej.

Szczęśliwe TERAZ – jak żyć w uważności, głębokim wewnętrznym spokoju i połączeniu ze sobą każdego dnia. Dotyk Kolibra VOD

​Jak właściwie działa ludzki umysł? Czy można nauczyć się nim kierować zamiast pozwalać jemu kierować sobą? Dowiedz się, jak żyć szczęśliwie w tu i teraz dzięki obejrzeniu nagrania ze spotkania z Patrycją Załug, autorką programu „Codziennie Pewna Siebie" i współwłaścicielką Akademii Kobiet Sukcesu.

Sekrety Mistrzów Życia – Ann Weiser Cornell

Na czym polega najpotężniejsza praktyka rozwojowa? Co warto sobie uświadomić, by być szczęśliwym człowiekiem? I po jakie książki sięgnąć w celu poznania podstawowych założeń focusingu? Na te pytania odpowiada w cyklu „Sekrety Mistrzów Życia" Ann Weiser Cornell – twórczyni techniki focusingu relacji wewnętrznych.

Sekrety Mistrzów Życia – Colin P. Sisson

​Czym jest medytacja nad chwilą obecną? Dlaczego nie zawsze warto czytać wiele książek? I jak rozpoczynać dzień, by pozwolić na naturalny przepływ kreatywności? O tym, w kolejnej odsłonie z cyklu Sekrety Mistrzów Życia, opowiada Colin P.

Ekspercki Przegląd Prasy – Maga Korbel

Gdzie szukać inspiracji na temat świadomej praktyki medytacji? Który nauczyciel mindfulness ma największe poczucie humoru? O swoich fascynacjach w eksperckim przeglądzie prasy mówi nauczycielka mindfulness i założycielka studia BabaJoga Maga Korbel.

Sekrety Mistrzów Życia – Giten Tonkov

Jak wstawać prawą nogą dzięki herbacie? Co jest najskuteczniejszym sposobem na rozwój osobisty? I po jakie książki warto sięgnąć, by zawsze znaleźć się po uskrzydlającej stronie mocy? Przeczytaj, jakie recepty na szczęście, harmonię i wewnętrzny spokój na swojej ścieżce odkrył twórca procesu biodynamicznego oddechu i uwalniania traumy Giten Tonkov.

Ekspercki Przegląd Prasy – Joanna Delbar

​Jak integrować ciemną i jasną stronę naszej osobowości? Z jakimi wyzwaniami zmagają się osoby zajmujące się rozwojem osobistym w Polsce? I do czego boją się przyznać ludzie sukcesu? Szczegóły w eksperckim przeglądzie prasy nauczycielki mindfulness i wieloletniej szefowej jednej z wiodących agencji PR w Polsce Joanny Delbar.

Sekrety Mistrzów Życia – Nisarga Eryk Dobosz

Jakie praktyki pozwalają nieustannie kultywować życie tu i teraz? Gdzie poszukiwać inspiracji na każdy kolejny dzień? Swoje sposoby na bycie ze sobą w harmonii przedstawia w kolejnej części cyklu Strefy Rozwoju „Sekrety mistrzów życia" Nisarga Eryk Dobosz, współzałożyciel i dyrektor Europejskiego Instytutu Sztuk Uzdrawiania poprzez Ciało (EIBOHA).

​Dotknij serca Hawajów - Aloha Festiwal Polska już w ten weekend

Hawajskie mity, legendy i tajniki metod pracy z ciałem i głosem, zarezerwowane kiedyś tylko dla kahunów – to wiodące tematy Aloha Festiwal Polska, który zaczyna się w przyszłą sobotę (18.

Ekspercki Przegląd Prasy – Patrycja Załug

​Szukasz inspiracji? Dowiedz się, jakie  filmy, wpisy blogowe i podcasty w ostatnim czasie uskrzydliły Patrycję Załug, autorkę programu Codziennie Pewna Siebie i współwłaścicielkę Akademii Kobiet Sukcesu.

Sekrety Mistrzów Życia – Cecilio Regojo

Co warto wiedzieć o swojej rodzinie, by faktycznie móc żyć własnym życiem? O jakich dwóch rzeczach warto pamiętać niezależnie od pory dnia? Filary swojej filozofii życiowej w kolejnej odsłonie cyklu sekretów mistrzów życia zdradza przedsiębiorca i międzynarodowy nauczyciel ustawień systemowych Cecilio Regojo.

​Focusing: myślenie całym ciałem

Czym jest focusing? Dlaczego działa? I gdzie poza kontekstem terapeutycznym może być jeszcze pomocny? Więcej szczegółów w pierwszej części rozmowy z Peterem Gillem, jednym z czołowych trenerów focusingu w Wielkiej Brytanii.

Skan ciała z bonusem: jak się rozluźnić w pięciu prostych krokach?

Dzięki wsłuchaniu się w sygnały dochodzące z ciała można szybko, łatwo i skutecznie przełączyć się z myślenia na odczuwanie i rozładować uciążliwe napięcia.

Rozkosze seksu bez celu - praktyka świadomej obecności

Wyobraź sobie, że kochasz się z partnerką/partnerem – bez jakiegokolwiek celu.

Lektura na Walentynki? Recenzja książki „Slow seks. Uwolnij miłość”

Był już slow food, slow fashion, slow shopping. To, że pojawi się slow seks było zatem tylko kwestią czasu.

Usługi

Praca z wewnętrznym dzieckiem
Wewnętrzne Dziecko — Powrót do Esencji z Vedantą Aspioti
Vedanta Aspioti
15-18 stycznia 2018
800 zł
Trening MBSR
8-Tygodniowy Trening Mindfulness
Maga Alicja Korbel
15 paź - 03 gru 2017
1 100 zł
Wyprawa
Let it go: odetchnij i odpuść
By The Way Coaching
24-28 kwietnia 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Magiczne Bali: zakochaj się w życiu
By The Way Coaching
15-22 lipca 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Zmysłowa Sri Lanka – rozwój ze szczyptą cynamonu
By The Way Coaching
18-26 stycznia 2018
Cena do ustalenia
Wyjazd "offline"
By The River: w poszukiwaniu równowagi
By The Way Coaching
12-15 października 2017
650 zł
Przygotowanie do akredytacji ICF, PCC
Program "Intuicyjny Coach"
Paulina Barnaś
23 paź - 18 wrz 2017
7 700 zł
Łagodna Bio-Energetyka
Kurs Masażu Dotyk Motyla
Marta Targońska
28 października 2017
290 zł
Grupa zamknięta dla kobiet
Coaching ciała - seksualność w kobiecie
Beata Karpowicz
05 paź - 14 gru 2017
250 zł
[więcej usług]

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe
feedback
feedback