Skuteczność osobista

5 niezbędników szczęśliwego dnia

Odnosić sukcesy, cieszyć się życiem, tryskać energią, nawet w obliczu wyzwań i trudności znajdować równowagę i oparcie w sobie? To możliwe, jeśli tylko potrafimy budować swoje szczęście małymi kroczkami, dzień po dniu.

Ekspercki Przegląd Prasy – Katarzyna Bogusz-Przybylska

​Czego najbardziej potrzebują dzisiaj kobiety, by czuć się szczęśliwe i spełnione? Która znana pisarka stanowi żywy dowód na to, że niemożliwe staje się możliwe? Co jest nadrzędnym celem życia każdego człowieka? Katarzyna Bogusz-Przybylska zdradza w eksperckim przeglądzie prasy, gdzie poszukuje inspiracji do szczęśliwego, autentycznego życia w zgodzie ze sobą i pomagania w tym innym.

Ekspercki Przegląd Prasy – Anita Michalska

​Który film najkrócej, jak to możliwe, wyjaśnia, czym jest medytacja i jak wykorzystać jej potencjał do wyciszenia małpiego umysłu? Gdzie szukać inspiracji na drodze do uświadamiania sobie tymczasowości wszystkich doświadczeń? I w czym tkwi istota prawdziwego rozwoju osobistego? Na te i inne pytania odpowiada w eksperckim przeglądzie prasy politolog, coach i trener Anita Michalska.

Uwolnij się od przeszłości i bądź szczęśliwy - webinar z Maka'alą Yates

Jeśli doświadczasz ciągłego niepokoju, brakuje Ci pomyślności lub zdrowia, przyczyny mogą tkwić w napięciu, które Ci towarzyszy, choć jego pierwotna przyczyna może już przeminęła.

Jak Gary Weber doświadcza szczęścia duchowego na co dzień?

Dzięki jakim lekturom najłatwiej ujrzymy świat jako harmonijną jedność? I jakie pytanie w największym stopniu pozwala odkrywać wewnętrzną siłę? M.

Obejrzyj nagranie webinaru z Bogusławem Szednym: 12 sugestii do szczęśliwego życia

Chcesz spojrzeć na rzeczywistość z szerszej perspektywy i poznać receptę na czerpanie z życia pełnymi garściami każdego dnia? Pragniesz raz na zawsze uwolnić się od negatywnych myśli i pełni wykorzystywać swój potencjał? A może znajdujesz się w sytuacji kryzysowej i potrzebujesz drogowskazów na drodze do zmiany? Poniżej znajdziesz nagranie webinaru z architektem szczęśliwego życia Bogusławem Szednym.

Pozwól im na bycie sobą, a będziesz miał efektywny zespół! Webinar na menedżerów!

​Leżą sobie na leżakach, popijają mrożoną kawę, uśmiechają się do przechodniów, rozmyślają, piszą mejle, odbierają telefony, gadają ze sobą i opowiadają sobie żarty.

Obecny, czyli świadomy własnych przeżyć

Każdy moment jest dobry, by zacząć praktykę zen, ale niekonieczne już przyjemne wspomnienia będą zawsze tymi najlepszymi na ćwiczenie obecności – przekonuje w filmie mistrz Alexander Poraj-Żakiej.

Recenzja: Koniec wszystkich historii – jak wrócić do miejsca, z którego nigdy nie wyruszyłeś

Jak osiągnąć szczęście? Niektórzy chcą osiągnąć ten cel, usprawniając zarządzanie swoim umysłem.

Ekspercki Przegląd Prasy – Aleksandra Wołoszyn

​Jakiego rodzaju możliwości twórcze kryje w sobie każdy człowiek i jak je wykorzystywać, nie tylko w działalności artystycznej? Czy dzięki sztuce można nauczyć się uważności? Gdzie szukać słów, które warto sobie powtarzać, gdy odczuwa się paraliżujący lęk przed porażką? Przeczytaj ekspercki przegląd prasy arteterapeutki Aleksandry Wołoszyn i sprawdź, czym warto się inspirować, by świadomie kreować własne życie.

Kobieca seksualność - jak ją rozwijać, jak kochać i nie utrudniać sobie życia?

​Czterdziesta rocznica wydania "Sztuki kochania" Michaliny Wisłockiej jest dobrym pretekstem, aby przyjrzeć się temu, co przez ostatnie cztery dekady wydarzyło się dla nas w tej sferze.

Kobieca seksualność - jak ją rozwijać, jak kochać i nie utrudniać sobie życia? VOD

Czterdziesta rocznica wydania „Sztuki kochania" Michaliny Wisłockiej jest dobrym pretekstem, aby przyjrzeć się temu, co przez ostatnie cztery dekady wydarzyło się u nas w sferze seksualnej.

Sekrety Mistrzów Życia – Mateusz Wiszniewski

Jacy mistrzowie duchowi mogą być przykładem ludzi sukcesu i dlaczego? Dzięki której porannej praktyce można z energią rozpoczynać każdy kolejny dzień? W jakich książkach szukać inspiracji w zakresie pracy z ciałem i tajników medytacji? Kwestie te objaśnia w cyklu „Sekrety Mistrzów Życia" arteterapeuta i zen coach Mateusz Wiszniewski.

Ekspercki Przegląd Prasy – Monika Jakubiak

​Jak przez cały rok można obchodzić Dzień Dobrych Wiadomości? Jaką muzyką naenergetyzować się w trudnych chwilach? Na czym polega główny paradoks ludzkiego życia i jak go przezwyciężyć? O tym wszystkim opowiada w eksperckim przeglądzie prasy nauczycielka procesu tworzenia, masażystka Monika Jakubiak.

Sekrety Mistrzów Życia – Mateusz Kusznierewicz

​Jak wyglądają poranki jednego z najbardziej znanych sportowców w Polsce? Czym charakteryzuje się szczęśliwy człowiek? I co koniecznie trzeba wiedzieć na temat porażek? Kulisy swoich nawyków i życiowych wartości odsłania w cyklu „Sekrety Mistrzów Życia" żeglarz i medalista olimpijski Mateusz Kusznierewicz.

Sekrety Mistrzów Życia- Frank Gaschler

​Co warto praktykować, by być spokojnym i szczęśliwym człowiekiem? Jaka jest prawdziwa miara sukcesu? I dlaczego warto doszukiwać się człowieczeństwa we wszelkich ludzkich działaniach? W kolejnej odsłonie cyklu „Sekrety Mistrzów Życia" swoje najważniejsze inspiracje przedstawia Frank Gaschler – certyfikowany trener porozumienia bez przemocy.

Ekspercki Przegląd Prasy – Agnieszka Bonar-Sadulska

Czy w życiu codziennym jest przestrzeń dla duchowości? Jaką rolę odgrywają praktyki duchowe w życiu zwykłego człowieka? I czy wierzący w Boga może podążać drogą zen? Szczegóły w eksperckim przeglądzie prasy​ Agnieszki Bonar-Sadulskiej.

Ekspercki Przegląd Prasy – Dorota Mazur

​Jaka choroba nęka współczesny świat? Czy można połączyć spełnienie zawodowe ze szczęściem w życiu prywatnym? I jak praktycznie uzdrawiać swoje życie każdego dnia? Odpowiedzi na te i inne nurtujące wielu ludzi pytania w eksperckim przeglądzie prasy Doroty Mazur.

Sekrety Mistrzów Życia – Danuta i Jerzy Adamczykowie

Jaka główna wartość jest atrybutem szczęśliwego życia? Swoją receptę na to, jak czerpać z niego pełnymi garściami każdego dnia, przedstawiają w cyklu Strefy Rozwoju „Sekrety mistrzów życia" Danuta i Jerzy Adamczykowie, najbardziej doświadczeni nauczyciele masażu polinezyjskiego w Polsce.

Ekspercki Przegląd Prasy – Marta Maja Gierczyńska

Gdzie zajrzeć, kiedy potrzebujesz nabrać dystansu? Jak tworzyć pełne, karmiące, spełnione relacje z drugim człowiekiem? I co zrobić, jeśli masz dość sztywnych reguł i chcesz w końcu trochę pożyć i pośmiać się? Szczegóły w eksperckim przeglądzie prasy nauczycielki świadomej pracy z ciałem i lomi lomi nui Marty Gierczyńskiej.

Usługi

Praca z wewnętrznym dzieckiem
Wewnętrzne Dziecko — Powrót do Esencji z Vedantą Aspioti
Vedanta Aspioti
15-18 stycznia 2018
800 zł
Trening MBSR
8-Tygodniowy Trening Mindfulness
Maga Alicja Korbel
15 paź - 03 gru 2017
1 100 zł
Wyprawa
Let it go: odetchnij i odpuść
By The Way Coaching
24-28 kwietnia 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Magiczne Bali: zakochaj się w życiu
By The Way Coaching
15-22 lipca 2018
Cena do ustalenia
Wyprawa
Zmysłowa Sri Lanka – rozwój ze szczyptą cynamonu
By The Way Coaching
18-26 stycznia 2018
Cena do ustalenia
Wyjazd "offline"
By The River: w poszukiwaniu równowagi
By The Way Coaching
12-15 października 2017
650 zł
Przygotowanie do akredytacji ICF, PCC
Program "Intuicyjny Coach"
Paulina Barnaś
23 paź - 18 wrz 2017
7 700 zł
Łagodna Bio-Energetyka
Kurs Masażu Dotyk Motyla
Marta Targońska
28 października 2017
290 zł
Grupa zamknięta dla kobiet
Coaching ciała - seksualność w kobiecie
Beata Karpowicz
05 paź - 14 gru 2017
250 zł
[więcej usług]

Wiedza

[więcej newsów]

Najczęściej czytane

Ćwiczenie | KOLEKCJE : Stres
22.11.2016 r.
Inspiracja | Ciało : Ruch i taniec
23.12.2016 r.
Inspiracja | Emocje : Szczęście
22.11.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Ciekawostki
02.01.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
23.11.2016 r.
[więcej artykułów]

Zamów

najbardziej uskrzydlający newsletter, który zapewni Ci cotygodniową dawkę pozytywnej energii oraz inspirację do spełniania własnych marzeń.

Od razu po zapisaniu się otrzymasz od nas poradnik o tym jak po mistrzowsku osiągać własne cele.

* Pola obowiązkowe
feedback
feedback