Witaj, jestem Patrycja Załug, jestem certyfikowanym coachem i dyplomowaną trenerką budowania pewności siebie, prowadzę Akademię Kobiet Sukcesu i Instytut Przemiany. Pracowałam w korporacji przez wiele lat, a potem zostawiłam ją, aby idąc za głosem serca poświęcić się robieniu tego, co kocham i w co wierzę. Dziś uczę kobiety jak słuchać głosu własnego serca i za nim podążać.
Nazywam to budowaniem prawdziwej wewnętrznej pewności siebie.
Chcę pracować z kobietami, które są gotowe na to, aby pójść dalej, rozwijać się i doświadczać spełnienia w każdej sferze życia.
Wierzę, że masz wszystkie potrzebne zasoby, żeby żyć tak, jak tego pragniesz! Masz wystarczająco dużo odwagi, żeby realizować swoje marzenia i wystarczająco dużo miłości do siebie, żeby sobie na to pozwolić.Będę szczęśliwa mogąc Ci towarzyszyć na drodze odkrywania SIEBIE PRAWDZIWEJ i stawania się w pełni PEWNĄ SIEBIE.
Mam szczególne miejsce w sercu dla kobiet, które są podekscytowane tym, że mogą stworzyć nową historię własnego życia, cudowną, ekscytującą, pełną miłości do siebie i innych.
Wierzę, że każda kobieta może żyć tak jak chce i doświadczać pełni szczęścia. Wybór czy pójść drogą spełnienia, jest w rękach każdej z nas.
Chcę być iskrą, która rozpali w Twoim sercu zachwyt życiem i miłość do samej siebie. Jeśli tylko czujesz się na to gotowa.
Brzmi jak to, czego potrzebujesz?Skontaktuj się ze mną i umów na pierwszą sesję coachingową.

Artykuły Specjalisty

Znajdź pracę życia - webinar z Patrycją Załug
06.06.2017 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : Rotator
Pożegnaj stare i otwórz się na nowe…, pytając
28.12.2016 r.
Sekrety Mistrzów Życia – Patrycja Załug
14.12.2016 r.
Inspiracja | KOLEKCJE : ARTYKUŁY
Czat ze Specjalistą: Patrycja Załug o pewności siebie
17.06.2016 r.
Wiadomość | News : Wydarzenia
Ekspercki Przegląd Prasy – Patrycja Załug
13.06.2016 r.
Inspiracja | Umysł : Sukces
Usłysz siebie – wizualizacja audio
01.02.2016 r.
Trening sprawiania sobie przyjemności - ćwiczenie audio i wideo
29.01.2016 r.
Ćwiczenie | Emocje : Samoakceptacja
feedback
feedback